Korona testinde canı yanan hasta, hemşireye böyle saldırdı - Son Dakika

Korona testinde canı yanan hasta, hemşireye böyle saldırdı

01.12.2020 14:34

Çin'de korona testi için hastaneye giden bir kadın, işlem sırasında canı yanınca hemşireye saldırdı. Saldırı anı hastanenin güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

Çin'de güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntüler sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin dünyanın hemen hemen her yerinde yaşandığını gözler önüne serdi.

TEST PROSEDÜRÜNÜ "RAHATSIZ EDİCİ" BULDU

Çin'in Jilin kentinde yaşanan olayda, adının Li olduğu ifade edilen Çinli, koronavirüs testi için hastaneye gitti. Hemşire, Li'nin sürüntü testini aldı. Bu sırada Li, test sırasında boğazında ağrı hissedince hemşireye şiddet uyguladı. Koronavirüs testi prosedürünün "rahatsız edici" olduğunu iddia eden Li, sağlık görevlisine bağırmaya başladı. Olay karşısında şaşkınlık geçiren sağlık görevlisi ise normal prosedürün uygulandığını ifade etti.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Olayın ardından sağlık personeli hastadan şikayetçi olurken, polis Li'nin ifadesini aldı. Öte yandan saldırı anı kameralarca kaydedildi.

Korona testinde canı yanan hasta, hemşireye böyle saldırdı
Korona testinde canı yanan hasta, hemşireye böyle saldırdı
Korona testinde canı yanan hasta, hemşireye böyle saldırdı

Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya Korona testinde canı yanan hasta, hemşireye böyle saldırdı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

ALS hastalığına yakalanan eski Karabüksporlu Shelton, hayatını kaybetti S&P Türkiye'nin kredi notunu 'B+' olarak teyit etti, görünümünü değiştirmedi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Evlere gündeliğe giden kadın, iç çamaşırlarını satışa çıkardı hayatı değişti