Creavit Piano İle Banyolarda Resital - Son Dakika

Creavit Piano İle Banyolarda Resital

Creavit Piano İle Banyolarda Resital
Son Güncelleme: 12.01.2012 15:59

Creavit'in Piano; ahşap ve lakenin kusursuz uyumunu harmanlayarak, suyun bestelediği en güzel notaları banyolarda duyurmaya aday.

Bu zarif takıma iki farklı rengin ahengi hakim: Biri kuyruklu piyanoların vazgeçilmezi siyah lake, diğeri ise "Afrika Teak'i" olarak da bilinen Afromozya... Piano banyo mobilyası tek ölçüde ve üç parçadan oluşuyor. Üst modülde yer alan ayna ve raf, yuvarlak hatlı köşeleriyle göz dolduruyor. Aynanın geniş ölçüsü ise, kullanıcılarına aynı oranda geniş bir bakış açısı sunuyor. Hemen altında yer alan, tezgah altı lavabolu modülün şıklığı ise üst modülle büyük bir uyum sergiliyor.

Ayrıca havlu, kişisel bakım ürünleri gibi detayların rahatça yerleştirebileceği geniş çekmeceleri ve 180 cm uzunluğundaki asma boy dolabı ile fonksiyonelliği gözler önüne seriliyor.

Mobilyanın asma yapısı,modern görünümünü tamamlayan önemli unsurlardan.

Uyumlu Creavit klozet, armatür ve aksesuarlarla banyolarını zarif bir görünümle zenginleştirmeyi arzu edenler; renk uyumu, çizgileri ve kullanım rahatlığıyla beklediklerinden çok daha fazlasını Creavit Piano banyo mobilyasında buluyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Creavit Piano İle Banyolarda Resital - Son Dakika


Advertisement