Cristiano Ronaldo'nun İnsan Olmadığının Kanıtı - Son Dakika

Cristiano Ronaldo'nun İnsan Olmadığının Kanıtı

19.05.2019 16:31

Futbol tarihinde sahaya çıkmış en iyi futbolcularından bir tanesi olan Cristiano Ronaldo, günümüzde Lionel Messi ile futbol dünyasının en tepesinde yer almakta.

Futbol tarihinde sahaya çıkmış en iyi futbolcularından bir tanesi olan Cristiano Ronaldo, günümüzde Lionel Messi ile futbol dünyasının en tepesinde yer almakta. 10 yılı aşkın devam eden bu rekabette, iki futbolcu kendi içlerinde, kimsenin onlara yaklaşamayacağı bir biçimde bambaşka bir seviyeye çıkmışlardır. Bu iki futbolcudan hangisinin daha olduğu tartışması ise futbol dünyasının en ateşli tartışmalarının başında yer almaktadır. Fakat biz bu videoda kimin daha iyi olduğu ile ilgili konuşmayacağız. Bugünkü videomuzda Ronaldo'yu bu kadar özel yapan insan üstü bir kişileğin detaylarına bakacağız. Hazırsanız Ronaldo'nun normal bir insandan farklı olan bu özelliklerine bakmaya hemen başlayalım.

Cristiano Ronaldo'nun İnsan Olmadığının Kanıtı

- Kaynak: Youtube

Son Dakika Genel Cristiano Ronaldo'nun İnsan Olmadığının Kanıtı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!