CRM Medya'ya Yeni Kreatif Direktör! - Son Dakika

CRM Medya'ya Yeni Kreatif Direktör!

05.04.2018 17:08
CRM Medya'ya Yeni Kreatif Direktör!, System.String[]

Aybars Bengi, kariyerine CRM Medya'da devam etme kararı aldı.

Her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı 80 kişilik profesyonel bir ekiple müşterilerine 360 derece reklam hizmeti sunan CRM Medya'nın yeni Kreatif Direktör'ü Aybars Bengi oldu. Bengi, mesleki bilgi ve tecrübesi ile yeni markalara değer katma amacında.

Birincilikle girdiği Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nden başarıyla mezun olan Bengi, 4 yıl boyunca okul ve iş hayatını birlikte yürüttü. 2007 yılında FOX TV International kanalındaki yaratıcı departmanda sanat yönetmeni olarak çalışan Bengi, Krombera'da 'Yaratıcı Grup Başkanlığı', Teşkilat ICOM İstanbul'da 'Kreatif Grup Direktörlüğü', MyMark İstanbul'da 'Yaratıcı Yönetmenlik ve Kreatif Direktörlük' görevlerini üstlendi.

Mesleki alandaki birikimleriyle yıllar içerisinde Bengi; Akbank, Avea, Ülker, Burger King, Arby's, Popeyes, Sütaş, Digiturk, Koçtaş, Dimes, Simit Sarayı, Mapfre, Vakıf Emeklilik, Eti, Demirdöküm, Sinpaş, Dardanel, Suzuki, Vespa, Hotpoint, Ariston, UHU, Stabilo, SunExpress, Nike, Doğa Okulları, Media Markt, Karsan, Babyliss, Enplus, Bayer, Enterprise, Colin's gibi uluslararası ve ulusal birçok markaya yaratıcı kampanya ve iletişim stratejileri üretti. Aybars Bengi, bu markalar adına katıldığı çeşitli reklamcılık ve yaratıcılık yarışmalarında, yönettiği ekipler ile çok sayıda ödül ve derece kazandı. Ayrıca Aybars Bengi, 2016 yılı itibariyle 10 yıllık reklam, tasarım ve iletişim stratejileri alanında edindiği bilgi ve birikimi doğrultusunda Nişantaşı Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Yeni Medya Bölümü'nde, İnternet Reklamcılığı ve Transmedya dersleri vermektedir.

CRM Medya'daki yeni görevine Mart 2018 itibarıyla başlayan Aybars Bengi, reklamcılık kariyeri boyunca tasarım, strateji ve yaratıcı departmanlardaki bilgi birikimi ve tecrübesini CRM Medya'ya aktarmayı amaçlıyor.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel CRM Medya'ya Yeni Kreatif Direktör! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın 6. bölüm final sahnesi izleyicileri ekrana kilitledi Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Manchester United, deplasmanda Paris Saint Germain'i 2-1 mağlup etti Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Doğuş'un gazeteci eşi Xosqedem Hidayetgizi, Karabağ cephesine gitti