CS:GO'da 1.5 milyon dolar ödül havuzlu yardım festivali başlıyor - Son Dakika

CS:GO'da 1.5 milyon dolar ödül havuzlu yardım festivali başlıyor

21.06.2021 15:21
CS:GO'da 1.5 milyon dolar ödül havuzlu yardım festivali başlıyor, System.String[]

CS:GO sahnesinde ikinci yılı düzenlenen "Sınır Tanımayan Oyuncular" festivalinde mücadele edecek takımlar ve gruplar belli oldu. Espor sektörünün en büyük ödül havuzları listesinde yer alan turnuvanın sponsorluğunu SAFEIS üstleniyor. 1.5 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip olan etkinlikte elde edilen gelirler hayır kurumlarına dağıtılacak. CS:GO Sınır Tanımayan Oyuncular Festivali başlangıç tarihi 22 Haziran olarak belirlendi.

CS:GO sahnesinde bir dizi espor turnuvasının yer alacağı bir festival olan Gamers Without Borders, geri döndüğünü duyurdu. Espor sektörünün en büyük ödül havuzlarından birine sahip olan turnuva, Suudi Arabistan Elekronik ve Entelektüel Sporlar Federasyonu (SAFEIS) tarafından destekleniyor.

FESTİVAL, ESPOR SEKTÖRÜNÜN EN YÜKSEK ÖDÜL HAVUZLARINDAN

ESL'nin ev sahipliği yaptığı 1.5 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip olan yardım etkinliği, bir ay boyunca sürecek. Festivalin sadece bir bölümünde 10 milyon dolar dağıtılacak.

CS:GO SINIR TANIMAYAN OYUNCULAR FESTİVALİ BAŞLANGIÇ TARİHİ BELLİ OLDU

Sekiz takımın yer alacağı turnuva, 22-27 Haziran tarihleri arasında oynanacak karşılaşmalar ile gerçekleşecek. Turnuvada üst sıralarda yer alan takımlar ödülün büyük bir çoğunluğunu hayır kurumlarına dağıtacak. Festivalin bu yılki amacı, COVID-19 aşılarını az gelişmiş ülkelere ve risk altındaki topluluklara ulaştırmak.

Turnuva, iki grupta dört takımın yer aldığı grup maçlarıyla başlayıp, tek eleme playoff gruplarıyla son bulacak.

Turnuvada NIP ve mousesports'un yanı sıra Brezilya temsilcisi MIBR ve büyük hayran kitleleri bulunan FaZe, Dignitas takımları mücadele edecek.

CS:GO'da 1.5 milyon dolar ödül havuzlu yardım festivali başlıyor!
TURNUVA GRUPLARI

Grup aşaması 22-25 Haziran tarihleri arasında yapılacak mücadeleler ile son bulacak. Hemen ardından başlayacak playoff maçlarının yanı sıra, turnuvada gösteri maçları da düzenlenecek.

"SINIR TANIMAYAN OYUNCULAR" TURNUVASI ÖDÜL HAVUZU

1. 600.000 Dolar
2. 300.000 Dolar
3-4. 150.000 Dolar
5-6. 100.000 Dolar
7-8. 50.000 Dolar

CS:GO'da 1.5 milyon dolar ödül havuzlu yardım festivali başlıyor!
Gamers Without Borders Twitter Duyurusu
CS:GO'da 1.5 milyon dolar ödül havuzlu yardım festivali başlıyor

Son Dakika Spor CS:GO'da 1.5 milyon dolar ödül havuzlu yardım festivali başlıyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Konya'daki katliama tepkiler çığ gibi büyüyor! Siyasilerden peş peşe açıklamalar 00:43 Konya'daki katliama tepkiler çığ gibi büyüyor! Siyasilerden peş peşe açıklamalar Son Dakika: İçişleri Bakanı Soylu'dan Konya'da 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili ilk açıklama: Kürt-Türk meselesiyle alakası yok 23:17 Son Dakika: İçişleri Bakanı Soylu'dan Konya'da 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili ilk açıklama: Kürt-Türk meselesiyle alakası yok David Alaba'nın sözleşmesi sızdı! Real Madrid'e maliyeti 145 milyon euroyu buluyor 23:09 David Alaba'nın sözleşmesi sızdı! Real Madrid'e maliyeti 145 milyon euroyu buluyor
Melih Gökçek'in de paylaştığı ormana dronla alev püskürtme videosuna Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yalanlama 21:45 Melih Gökçek'in de paylaştığı ormana dronla alev püskürtme videosuna Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yalanlama Adana Aladağ'daki orman yangını iki ilçeye daha sıçradı 20:42 Adana Aladağ'daki orman yangını iki ilçeye daha sıçradı Son Dakika: Konya'da bir eve düzenlenen silahlı saldırıda 7 kişi öldürüldü, evleri ateşe verildi 19:33 Son Dakika: Konya'da bir eve düzenlenen silahlı saldırıda 7 kişi öldürüldü, evleri ateşe verildi
Sabancıların torunu Kerem Kamışlı'yı denize atan Yiğit Marcus Aral için öldürmeye teşebbüsten 34 yıl hapsi istendi 18:40 Sabancıların torunu Kerem Kamışlı'yı denize atan Yiğit Marcus Aral için öldürmeye teşebbüsten 34 yıl hapsi istendi Manavgat'ta çiftliği yandığı için felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay'dan haber var 18:02 Manavgat'ta çiftliği yandığı için felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay'dan haber var
Advertisement