Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a ateş püskürdü - Son Dakika

Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a ateş püskürdü

19.01.2022 16:35

Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a ateş püskürdü Cübbeli Ahmet Hoca'dan, Sezen Aksu'ya sahip çıkan Ali Babacan'a: "Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar" Cübbeli Ahmet Hoca, Hz. Adem ve Hz.

Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a ateş püskürdü

Cübbeli Ahmet Hoca'dan, Sezen Aksu'ya sahip çıkan Ali Babacan'a:

"Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar"

İSTANBUL - Cübbeli Ahmet Hoca, Hz. Adem ve Hz. Havva'ya hareket içeren şarkı sözleriyle tepkileri üzerinde toplayan Sezen Aksu'ya destek veren Ali Babacan'a ateş püskürdü. Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a yönelik paylaşımında, "Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar" dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca, "Şahane Bir Şey Yaşamak" adlı şarkının sözünde geçirdiği "Selam söyleyin o cahil Adem ile Havva'ya" sözleriyle tepkileri üzerine çeken Sezen Aksu'ya sahip çıkanlara tepki gösterdi. Ali Babacan'a da ateş püsküren Cübbeli Ahmet Hoca, sosyal medya hesabı Twetter'dan yaptığı paylaşımında, "Ali Babacan'ın, Sezen Aksu'nun Peygamber Atamıza ve Kıymetli Annemize yaptığı hakareti fikir özgürlüğü çerçevesinde savunan tweeti çok manidardır. Buna ancak şu yorumu yapabiliyorum; Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar?!" ifadelerini kullandı. Cübbeli Ali Babacan'ın bu paylaşımı sosyal medyada binlerce beğeni aldı.

Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a ateş püskürdü
Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a ateş püskürdü
Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a ateş püskürdü
Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a ateş püskürdü

YORUMLAR
500
Kalbi tekleyen Cübbeli Ahmet Hoca kalp ameliyatına alındı, sosyal medyadan dua istedi Kalbi tekleyen Cübbeli Ahmet Hoca kalp ameliyatına alındı, sosyal medyadan dua istedi DEVA lideri Ali Babacan SADAT için ne dedi? 'SADAT'ın kuruluşu bir an önce başımıza bir iş gelmeden gidelim dediğimiz dönemler!' DEVA lideri Ali Babacan SADAT için ne dedi? 'SADAT'ın kuruluşu bir an önce başımıza bir iş gelmeden gidelim dediğimiz dönemler!' Ali Babacan: Uluslararası yatırımcılar, mevcut yönetim artık bitiyor bunu görüyorlar! Bize yeni hükümeti soruyorlar Ali Babacan: Uluslararası yatırımcılar, mevcut yönetim artık bitiyor bunu görüyorlar! Bize yeni hükümeti soruyorlar
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a ateş püskürdü - Son Dakika


Advertisement