Cübbeli Ahmet ilk kez bahsetti: Kızım şarkıyı duyunca 'Baba rezil olduk' dedi - Son Dakika

Cübbeli Ahmet ilk kez bahsetti: Kızım şarkıyı duyunca 'Baba rezil olduk' dedi

14.03.2022 17:42

Haberler.com Youtube kanalına misafir olan Cübbeli Ahmet Hoca gündem olacak açıklamalar yaptı. Haluk Bilginer ve ekibinin, bir sohbet sırasında söylediği sözlerden düzenlediği şarkı hakkında konuşan Cübbeli, "Benim kız 'Baba rezil olduk, maskara olduk millete' dedi. Ama 'Üzülme, belki buradan gelip bir sohbet dinlerler, namaz öğrenirler' dedim" ifadelerini kullandı.

Sohbetlerinde kullandığı ifadelerle sık sık gündem olan Ahmet Mahmut Ünlü, namıdiğer Cübbeli Ahmet Hoca; Haberler.com Youtube kanalında Haber Müdürü Olgun Kızıltepe'nin sorularını yanıtladı.

Siyaset, ekonomi ve dünya gündemine ilişkin birçok konuda değerlendirmelerde bulunan Cübbeli, yıllar önceki sohbetinden uyarlanan ve "Öp beni, yala beni, manyak manyak işler" sözleriyle sosyal medyada viral olan şarkıyla ilgili şunları söyledi:

"BAŞARILI BULDUM"

"15 sene evvel ki laflar, unutuyorum. İlk önce sözleri anlamadım. 'Şap beni'den sonrasını anladım. Geriyi anlamayınca, 'Başına bir uyarlama yapmışlar, ikinci mısrayı da benden almışlar herhalde' dedim. Ben kendi sohbetimi dinleyince 'Bunun birinci kıtası da benimmiş' dedim. Ama bunu nasıl kafiyeye uydu da hiçbir kelimeyi çıkartmadan uyarlamışlar? Başarılı buldum yani...

Cübbeli Ahmet'e Sorduk: AK Partili Mi?

"BABA, MİLLETE MASKARA OLDUK"

Ondan sonra benim kız 'Baba rezil olduk, maskara olduk millete' dedi. Kayınvalide ile kayınpeder pazara gitmiş, adamın biri benim için 'Şap beni şup beni, bak rezil oldu' diyormuş. Sanki şarkıyı ben uyarladım da çaldırdım gibi anlamışlar. Sonra onlar da, "Adamın 11 sene evvel ki sohbeti o. Sen ne biçim konuşuyorsun' demişler. Kalabalık toplanmış başlarına, susmuş o da.

Ne Demek İstedi? 15 Mart'ta Başımıza Taş Mı Yağacak?

"DİSKODA BU ŞARKI ÇALINIYORMUŞ"

Dün de bir arkadaş gelmişti. Ortamlardan haberi olan bir kardeştir. Bir diskodan bahsetti; 'Masa başı açılışı 10 bin lira olan bir mekanda da bu çalınıyor' dedi.

HDP'nin Yeni Lideri İçin Bomba Bir İddiada Bulundu

"GENÇLERDE YÖNELİŞ ARTTI"

Ben o zaman kızıma da dedim ki, 'Yavrum üzülme. Buradan gençler bizim oltamıza takılır, 'Kim bu adam' derler. Belki bir sohbet dinlerler, oradan abdest, namaz öğrenirler. Bizim derdimiz milletin imanını muhafaza etmek. Ve dediğim gibi oldu, gençlerde yöneliş arttı. Fark edilir bir artış ben gördüm havalimanlarında falan... Eskiden orta yaşlılar, yaşlılar geliyordu, şimdi gençler de fotoğraf çektirmeye geliyor."

Cübbeli Ahmet ilk kez anlattı: Kızım şarkıyı dinleyince 'Baba rezil olduk' dedi
YORUMLAR
500

Son Dakika Haberler.com Özel Cübbeli Ahmet ilk kez bahsetti: Kızım şarkıyı duyunca 'Baba rezil olduk' dedi - Son Dakika


Advertisement