Son Dakika Haberleri: Cübbeli Ahmet'in Menzil Şeyhinin Protez Kolunu Öptüğü Fotoğraf, Sosyal Medyayı Salladı

Cübbeli Ahmet'in Menzil Şeyhinin Protez Kolunu Öptüğü Fotoğraf, Sosyal Medyayı Salladı

9 gün önce

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün 1. Dünya Savaşı sırasında kolunu kaybeden ve protez kol yaptırılan Menzil Şeyhi Dıyaüddin'in protez kolunu öptüğü fotoğraf sosyal medyada gündem oldu.

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün 1. Dünya Savaşı sırasında kolunu kaybeden ve protez kol yaptırılan Menzil şeyhi Dıyaüddin'in protez kolunu öptüğü fotoğraf sosyal medyada gündem oldu.

ŞEYHİN PROTEZ KOLUNU ÖPTÜ

Paylaşılan fotoğrafta, Cübbeli Ahmet'in 1. Dünya Savaşı sırasında kolunu kaybeden ve Sultan Mehmed Reşad tarafından kendisine protez kol yaptırılan Menzil Şeyhi Dıyaüddin'in protez kolunu öptüğü görülüyor.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Sık sık sohbetlerinde söylediği sözler ve yaptığı çıkışlarla gündeme gelen Cübbeli Ahmet bu kez sosyal medyada paylaşılan fotoğrafıyla gündeme oturdu.
Loris Karius'un Mesaj Attığı Fenomen Merve Taşkın, Yıldız Kaleciyle Buluştuklarını Söyledi Türkiye'de Bir İlk! Çorum'da "Kiki Challenge" Yapan Sürücüye Ceza Kesildi

Teslim Olan Kadın Terörist Kandil'de Yaşadığı Dehşeti Anlattı: 17 Kez Tecavüze Uğradım İstanbul'da Sabah Saatlerinde, İki Köprü Sis Nedeniyle Kayboldu