Çubuk Belediyesinde "Toplu İş Sözleşmesi" görüşmeleri - Son Dakika

Çubuk Belediyesinde "Toplu İş Sözleşmesi" görüşmeleri

19.11.2020 13:45
Çubuk Belediyesinde

Çubuk Belediyesi, belediye şirketinde çalışan personelle, "Toplu İş Sözleşmesi" için görüşmelere başladı.

Çubuk Belediyesi, belediye şirketinde çalışan personelle, "Toplu İş Sözleşmesi" için görüşmelere başladı.

Belediyenin Meclis Salonda gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi görüşmelerine, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Hizmet İş Sendikası Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Recep Dere, Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikası (Öz-Güven-Sen) Başkanı Ümit Yalçın ve işçi temsilcileri katıldı.

Başkan Demirbaş, alın teri dökenin yanında olan bir belediye anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini bildirdi.

"Çalışan kardeşlerimize daha iyi şartlarda daha iyi imkan sunmak bir yönetici olarak benim de isteğidir. " diyen Demirbaş, ellerindeki imkanlar doğrultusunda hayırlı bir sonuca varacaklarına inandıklarını kaydetti.

Hizmet İş Sendikası Temsilcisi Recep Dere ise Başkan Demirbaş'ın hep halkın ve çalışanlarından yana olduğunu ifade etti.

Konuşmaların ardından sendika temsilcileri, hazırladıkları toplu iş sözleşmesi taslağını sundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çubuk Belediyesinde 'Toplu İş Sözleşmesi' görüşmeleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Parkta cansız bedeni bulunan kişi, 200 bin liralık borç nedeniyle öldürülmüş Lunaparkta rezalet! Genç çift, bindikleri dönme dolapta cinsel ilişkiye girdi Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Milli Görüş'ün saygın ismi Doç. Dr. Nedim Urhan ile görüştüğü ortaya çıktı Korona nedeniyle zor günler geçiren restoran ve kafelerden yeniden açılmak için 5 maddelik öneri Sadakatsiz'in bölüm sonu izleyicileri ekrana kilitledi! Bir kişi Asya'nın gözünün önünde inşattan düştü Joe Biden döneminde Türkiye-ABD ilişkisinin gidişatını beş başlık belirleyecek Kalp krizi geçirdiği düşünüldüğü için hastaneye kaldırılan kişinin sırtından vurulduğu anlaşıldı