Çubuk'lu gazeteciler Kaymakam Keleş'i ziyaret etti - Son Dakika

Çubuk'lu gazeteciler Kaymakam Keleş'i ziyaret etti

20.09.2019 14:29
Çubuk'lu gazeteciler Kaymakam Keleş'i ziyaret etti, System.String[]

Ankara'nın Çubuk ilçesinde görev yapan gazeteciler göreve yeni başlayan Kaymakam Adem Keleş'i ziyaret etti.

Ankara'nın Çubuk ilçesinde görev yapan gazeteciler göreve yeni başlayan Kaymakam Adem Keleş'i ziyaret etti.

Çubuk Yerel Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şuayip Yaman ziyarette, Çubuk'taki yerel basın hakkında Kaymakam Keleş'e bilgi verdi.

Ziyaretlerinden dolayı gazetecilere teşekkür eden Kaymakam Keleş ise gazetecilik mesleğinin önemine dikkat çekti.

Özellikle son zamanlarda sosyal medyadaki bilgi kirliliğinin yerel basının güçlenmesiyle ortadan kaldırılabileceğini vurgulayan Keleş, "Devlet ve millet olarak basından beklentimiz, her zaman basın etiğine bağlı kalmak, yanlış anlaşılmalara fırsat vermemek, halkı doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendirmek olmalıdır. Bu tam anlamıyla sağlandığında özellikle son yıllarda sosyal medyada yaşanan bilgi kirliliğinin de önüne geçilmiş olur diye düşünüyorum. Vatandaşlarımızın da sosyal medyayı doğru şekilde kullanması gerektiğine inanıyorum" diye konuştu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çubuk'lu gazeteciler Kaymakam Keleş'i ziyaret etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef'te talihsiz kaza! Parmağı kesilen Barbaros hastaneye götürüldü İçişleri Bakanlığı'nın genelgesinde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olanlar madde madde sıralandı! İşte o liste Market, bakkal, kasap hafta sonu 10.00-17.00 arasında faaliyet gösterecek Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı