Çubuk'ta balıkçılar denetlendi - Son Dakika

Çubuk'ta balıkçılar denetlendi

26.11.2020 11:43
Çubuk'ta balıkçılar denetlendi, System.String[]

Ankara'nın Çubuk ilçesinde Zabıta ve Sağlık İşleri Müdürlüklerine bağlı ekiplerce balıkçılar denetlendi.

Ankara'nın Çubuk ilçesinde Zabıta ve Sağlık İşleri Müdürlüklerine bağlı ekiplerce balıkçılar denetlendi.

Çubuk Belediyesi vatandaşların sağlıklı, hijyenik ve ekonomik gıda tüketimlerini sağlamak amacıyla ilçe genelinde denetimlerini artırdı.

Çubuk Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerinden oluşturulan özel gıda denetim ekibi, ÇubukBazar'da balıkçı tezgahlarında balıkların boyları, tazeliği, saklama koşulları ve belgelerinin kriterlere uyup uymadığına baktı.

Gıda Denetim Ekibi sorumlusu veteriner hekim Bekir Kılınç, ilçede son günlerde balık tüketiminin artması nedeniyle bu gıda sektörüne yoğunlaştıklarını belirterek "Balığın tazesi çok yararlı olduğu halde bayatı da hayatı tehdit edecek kadar tehlikelidir. Vatandaşlarımızın satın aldıkları gıdalarla ilgili şikayetlerini asgariye indirmek için denetimlere devam ediyoruz." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çubuk'ta balıkçılar denetlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan Manisa'da 4 enerji santralinin açılışını gerçekleştirdi: Yerli kaynaklarımıza dayalı enerji sistemi kuracağız Güzel model Anna Falchi, Lazio'nun Roma galibiyeti sonrası soyundu Usta besteci ve eğitmen Muammer Sun'ın vefatı sanat dünyasını yasa boğdu 14 yaşındaki kız çocuğuna tacizde bulunan market sahibine gözaltı! "Ben ettim, sen etme" diye yalvarmış Gelin ve damadın 'Gerdek partisi' sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti Dünya, öz kızlarını 5 yıldır kafese kapatan aileyi konuşuyor! Kıyafetlerini yediği için çuval giydirmişler Son Dakika! İstanbul'da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı bekleniyor, kar kalınlığı 20 - 40 cm arasında olacak Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü ile İBB Sözcüsü Ongun Twitter'da atıştı