Çubuk'ta Engelli Öğrencilerin Karne Sevinci - Son Dakika

Çubuk'ta Engelli Öğrencilerin Karne Sevinci

19.01.2012 18:20
Çubuk'ta Engelli Öğrencilerin Karne Sevinci, System.String[]

Çubuk Eğitim ve Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezinde öğrenim gören öğrenciler karne sevinci yaşadı.

Çubuk Eğitim ve Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezinde öğrenim gören öğrenciler karne sevinci yaşadı.

Orta ve ağır derecede öğrenme yetersizliği olan öğrencilerin potansiyellerini ortaya çıkarıp, kendi kendine yaşayabilmelerini amaçlayan Çubuk Eğitim ve Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezinde, karne dağıtımı sırasında duygu dolu anlar yaşandı.

Ortaya koydukları başarının bir belgesi olan karnelerini almanın heyecan ve mutluluğunu yaşayan uygulama okulu öğrencilerine karnelerini Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin'in eşi Gülay Şahin ve Belediye Başkanı Lokman Özden'in eşi Ayten Özden verdi.

Karne töreninden önce getirdikleri hediyeleri öğrencilere dağıtan misafirler, daha sonra yarıyıl karnelerini öğrencilere verdi.

Gülay Şahin'den karnelerini alan engelli öğrenciler, sevinç ve mutluluklarını yine Şahin'e ve arkadaşlarına sarılarak paylaştı.

Karne dağıtımından sonra heyete, öğrencilerin spor branşlarında aldıkları madalyaları ve başarıları hakkında da bilgi verildi.

- ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çubuk'ta Engelli Öğrencilerin Karne Sevinci - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin'deki camiye yapılan polis baskınına tepki gösterdi: Şiddetle kınıyorum Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada