Çubuk'ta polis ekipleri KADES'i anlattı - Son Dakika

Çubuk'ta polis ekipleri KADES'i anlattı

25.11.2020 16:23
Çubuk'ta polis ekipleri KADES'i anlattı, System.String[]

Ankara'nın Çubuk ilçesinde polis ekipleri, kurdukları stantta kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında vatandaşlara Kadın Destek Uygulaması'nı (KADES) anlattı.

Ankara'nın Çubuk ilçesinde polis ekipleri, kurdukları stantta kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında vatandaşlara Kadın Destek Uygulaması'nı (KADES) anlattı.

Çubuk İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekipleri, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla toplumda farkındalık oluşturmak için ilçe genelinde çeşitli faaliyetler yürüttü.

Yavuz Selim Mahallesi'ndeki Atatürk Parkı'nda stant kuran polisler, hem kadınlara ve hem de erkeklere KADES kullanımıyla ilgili bilgilerin yer aldığı broşürlerden dağıtarak, tek tek bilgilendirme yaptı.

İlçedeki duraklara ve iş yerlerinin camlarına KADES'i anlatan ve kadına şiddete hayır sloganlarının bulunduğu afişleri asan polis ekipleri, esnafı da bilgilendirdi. Atatürk ve Kıbrıs caddelerinde dolaşan polis ekipleri, şiddete maruz kalan kadınların yasal haklarını anlattı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çubuk'ta polis ekipleri KADES'i anlattı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kafe ve restoranlar için destek müjdesi: 40 bin liraya kadar ödeme yapacağız Pompalıyla karnından vurulan genç, babasının mezarı başında ölü bulundu Kılıçdaroğlu'nun kürsüdeki öfkeli haliyle ilgili iddia: CHP'den kopuşları engellemeyi ve kararsızları yanında toplamayı hedefliyor Kız arkadaşını cinsel ilişki sonrası spermini çalmaya çalışırken yakaladı Can Yaman ve Diletta Leotta aşk sarhoşu! Yeni görüntüleri ortaya çıktı İngiltere'de bir eve bıçak zoruyla girmeye çalışan saldırgan, genç kadına tecavüz etti Mahalleye dehşeti yaşatan genç kadın, yoldan geçen vatandaşa bıçakla böyle saldırdı Bakanlık tek tek denetleyip cezalarını kesti! İşte fırsatçıların en fazla fahiş fiyat artışı yaptığı ürünler