Çubuk Terör Mağdurları Derneği, Yeni Yılda Şehit Ailelerini ve Gazileri Yalnız Bırakmadı - Son Dakika

Çubuk Terör Mağdurları Derneği, Yeni Yılda Şehit Ailelerini ve Gazileri Yalnız Bırakmadı

02.01.2012 14:01
Çubuk Terör Mağdurları Derneği, Yeni Yılda Şehit Ailelerini ve Gazileri Yalnız Bırakmadı, System.String[]

Çubuk Terör Mağdurları Derneği üyeleri, yeni yılda şehit yakınları ve gazileri yalnız bırakmadı.

Çubuk Terör Mağdurları Derneği üyeleri, yeni yılda şehit yakınları ve gazileri yalnız bırakmadı. Şehit yakınlarını ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayan dernek üyeleri, Güneydoğu gazisi Mehmet Eğin'i de ziyaret ederek yeni doğan çocuklarının hayırlı olmasını diledi.

Çubuk Terör Mağdurları Derneği Başkanı Zeki Avan, beraberindeki dernek üyeleriyle birlikte yeni yılın ilk günlerinde şehit ailelerini ve gazileri ziyaret etti.

Dernek Başkanı Avan, yapılan yeni yıl ziyaretleriyle ilgili bilgi vererek, şehit yakınlarına yeni yıla girerken mutluluklarını paylaşmak ve onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek amacıyla ziyaretlerin gerçekleştirildiğini söyledi.

Yeni yıl öncesi başlayan ziyaretlerin yeni yılın ilk günlerine kadar devam ettiğini anlatan Avan, imkanları doğrultusunda herkese ulaşmaya çalıştıklarını belirtti.

Gazilerin ve şehit yakınlarının her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Avan, "Derneğimizin sosyal faaliyetleri çerçevesinde şehit ailelerimizi, gazilerimizi ve üyelerimizi cenaze, hastalık, düğün, nişan, sünnet düğünü, çocuk görme, hacca uğurlama, asker uğurlaması gibi önemli günlerde, milli ve dini bayramlarda ziyaret ediyoruz yanlarında bulunuyoruz" diye konuştu.

Güneydoğu Gazisi Mehmet Eğin de ziyaretten çok memnun olduğunu dile getirerek, "Acı ve mutlu günlerimizde hiç bir zaman bizi yalnız bırakmadınız. Gerçekten de önemli günlerde insanlar yanında kendilerine destek olacak birilerini arıyor" dedi.

- ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çubuk Terör Mağdurları Derneği, Yeni Yılda Şehit Ailelerini ve Gazileri Yalnız Bırakmadı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Orman yangınında tahliye edilen fabrikanın önünde otomobiliyle hortuma kapılan kadının beli kırıldı Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Azerbaycan ordusu 13 köyü daha Ermenistan'ın işgalinden kurtardı! Aliyev, Berde için intikam yemini etti Boşanmak istemeyen kadın, kocası ve akrabaları tarafından sokak ortasında dövüldü Boşanmak isteyen eşinin kapısını çilingir yardımıyla açtırıp öldüren koca, vicdan azabından teslim olmuş Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım