Son Dakika Haberleri: Çukur 77. bölüm fragmanı yayınlandı: Yamaç'ın sırrı ortaya mı çıkıyor?

Çukur 77. bölüm fragmanı yayınlandı: Yamaç'ın sırrı ortaya mı çıkıyor?

18 gün önce

Çukur dizisinin merakla beklenen 77. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Azer ile dövüşen Yamaç, yaralı halde yerde yatıyor. Vartolu ise cezaevinde İdris'in katilini bulmaya çalışırken ilginç bir gerçekle karşılaşıyor. Peki Çukur'da Vartolu, Yamaç'ın İdris Koçovalı sırrını öğrendi mi? İşte Çukur 77. bölüm fragmanı...

Show TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Çukur'un 77. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Çukur dizisi yeni bölüm fragmanında Azer ile dövüşen Yamaç, yaralı halde yerde yatıyor. Yamaç'ı Şenol kurtarıyor. Vartolu ise cezaevinde İdris'in katilini bulmaya çalışırken, hiç bilmediği bir gerçekle karşılaşıyor. İdris'in öldüğü anları izleyen Ziya, her şeyi Vartolu'ya anlatıyor. Ziya'nın "Gençten bir adam gördüm. Babanın kollarını açmış yanında duruyor. Ölürkende toprağı uçuruyordu." sözleri karşısında büyük şoka giren Vartolu, "Gençten bir adam dedin. Kimdi?" diye sorar.

"ÇUKUR'U HALA İSTİYOR MUSUN?"

Fragmanın devamında Akın'ın Efsun'a "Çukur'u hala istiyor musun?" sorusu dikkat çekiyor. Efsun'un kendinde olmayan Yamaç'a yaklaştığı anlarda ise heyecan yükseliyor.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur'un Pazartesi akşamı ekrana gelen 3. sezonun 9. bölümünde Nehir'in sürpriz hamlesiyle neye uğradığını şaşıran Yamaç, hiç tepki vermeyerek onu hayal kırıklığına uğrattı. Azer, annesi Fadik'i almak için Koçovalıların evine geldi; Yamaç ise emaneti vererek Azer'i yolcu etti. İntikam ateşiyle yanan Celasun, Yücel'e ulaşmak için adım adım Yamaç'ı takip etti. Yücel'in perişan halini gören Celasun, büyük bir çıkmaza girdi ve Yücel'e bir şey yapmadan yanından ayrıldı. Vartolu, cezaevi müdürünü Ziya'nın adamlarından korumak ve Ziya'ya ulaşmak için Celasun ve Meke'nin yardımını aldı.

Geri dönüşü olmayan bir yola giren Akın, Timsah'ı harekete geçirmek isterken, annesiyle yaşadığı hesaplaşma merak uyandırdı. Yücel'in yaşadığını öğrenen Akın hastaneye gittiğinde Yücel'in kaçtığını anladı. Cumali'yle ilgili duyduklarından sonra harekete geçen Damla, Cumali'nin romantik doğum günü sürpriziyle şoke oldu. Cezaevi müdürüne tuzak kuran Ziya, Vartolu'yu karşısında buldu. Vartolu'dan kaçmayı başaran Ziya, İdris Koçovalı'yı kendisinin öldürmediğini söyleyerek Vartolu'yu şaşırttı. Final sahnesinde Azer ve Yamaç'ın teke tek hesaplaşması ise nefesleri kesti. İkilinin kavgası ekran başındakileri soluksuz bıraktı.

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur'da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Hare Sürel gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Nur Sürer yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ferit Kaya, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Emrullah Çakay, Gizem Ergün eşlik ediyor.

Çukur 77. bölüm fragmanı yayınlandı: Yamaç'ın sırrı ortaya mı çıkıyor?
Haber Yayın Tarihi: 22.11.2019 12:26 

YORUMLAR


Eski Cumhurbaşkanı Gül, suskunluğunu bozdu: Demokrasi, güçlü liderin gölgesinde kalmamalı
Yanlışlıkla tahliye edildi, tahliye edildikten sonra 11 kişiye tecavüz etti Meteorolojiden bir ilk! Antalya, kırmızı kodla uyarıldı