Çukur'da büyük sürpriz! 1. bölümde ölen Kahraman Koçovalı diziye geri döndü - Son Dakika

Çukur'da büyük sürpriz! 1. bölümde ölen Kahraman Koçovalı diziye geri döndü

22.09.2020 20:35

Reyting rekortmeni Çukur dizisi 97. son bölümünde Kahraman Koçovalı sürprizi yaşandı. Çukur dizisinin önceki bölümlerinde Vartolu tarafından öldürülen Mustafa Üstündağ'ın canlandırdığı Kahraman Koçovalı karakteri, bu defa Azer Kurtuluş'un hayatını kurtaran kişi olarak seyirci karşısına çıktı.

Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur'un 4. sezon 3. son bölümü 21 Eylül Pazartesi akşamı ekrana geldi. Çukur son bölümde izleyiciler büyük bir sürprizle karşılaştı. Mustafa Üstündağ'ın oynadığı ve ilk bölümde öldürülen Kahraman Koçovalı karakteri yeniden dizide yer aldı.

Çukur'da büyük sürpriz! Kahraman Koçovalı diziye böyle geri döndü

AZER'İN HAYATINI KAHRAMAN KOÇOVALI DEĞİŞTİRDİ

Geceyi Azer ile geçiren Karaca gün ağarınca Azer'in odasından çıkarken gözüne bir dolapta duran "K.K" imzalı bir mendil ilişti. Azer'e mendili nereden bulduğunu soran Karaca, Azer'in ilk İstanbul macerasını ve Kahraman Koçovalı'nın Azer'i nasıl kurtardığını dinledi.

Çukur'da büyük sürpriz! Kahraman Koçovalı diziye böyle geri döndü

Mustafa Üstündağ, son olarak rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılmıştı. Mustafa Üstündağ'ın Çukur'a geri dönüp dönmeyeceği ise önümüzdeki bölümlerde belli olacak.

Çukur'da büyük sürpriz! 1. bölümde ölen Kahraman Koçovalı diziye geri döndü

Son Dakika Magazin Çukur'da büyük sürpriz! 1. bölümde ölen Kahraman Koçovalı diziye geri döndü - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (13)
  • çok güldüm =): saten vuruluyorlar vuruluyorlar ölmüyorlar zar zor ölende hortlayıp hortlayıp geri dönüyor vala komedi ya çok gülüyorum ben bu tür dizilere normalde bakmam ama zorla baktğımda misafirlerde filan bol bol gülüyom =) =) =) Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Doğuş'un gazeteci eşi Xosqedem Hidayetgizi, Karabağ cephesine gitti Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?