Çukur'da büyük sürpriz! 1. bölümde ölen Kahraman Koçovalı diziye geri döndü - Son Dakika

Çukur'da büyük sürpriz! 1. bölümde ölen Kahraman Koçovalı diziye geri döndü

22.09.2020 20:35

Reyting rekortmeni Çukur dizisi 97. son bölümünde Kahraman Koçovalı sürprizi yaşandı. Çukur dizisinin önceki bölümlerinde Vartolu tarafından öldürülen Mustafa Üstündağ'ın canlandırdığı Kahraman Koçovalı karakteri, bu defa Azer Kurtuluş'un hayatını kurtaran kişi olarak seyirci karşısına çıktı.

Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur'un 4. sezon 3. son bölümü 21 Eylül Pazartesi akşamı ekrana geldi. Çukur son bölümde izleyiciler büyük bir sürprizle karşılaştı. Mustafa Üstündağ'ın oynadığı ve ilk bölümde öldürülen Kahraman Koçovalı karakteri yeniden dizide yer aldı.

Çukur'da büyük sürpriz! Kahraman Koçovalı diziye böyle geri döndü

AZER'İN HAYATINI KAHRAMAN KOÇOVALI DEĞİŞTİRDİ

Geceyi Azer ile geçiren Karaca gün ağarınca Azer'in odasından çıkarken gözüne bir dolapta duran "K.K" imzalı bir mendil ilişti. Azer'e mendili nereden bulduğunu soran Karaca, Azer'in ilk İstanbul macerasını ve Kahraman Koçovalı'nın Azer'i nasıl kurtardığını dinledi.

Çukur'da büyük sürpriz! Kahraman Koçovalı diziye böyle geri döndü

Mustafa Üstündağ, son olarak rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılmıştı. Mustafa Üstündağ'ın Çukur'a geri dönüp dönmeyeceği ise önümüzdeki bölümlerde belli olacak.

Çukur'da büyük sürpriz! 1. bölümde ölen Kahraman Koçovalı diziye geri döndü

Son Dakika Magazin Çukur'da büyük sürpriz! 1. bölümde ölen Kahraman Koçovalı diziye geri döndü - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (13)
  • çok güldüm =): saten vuruluyorlar vuruluyorlar ölmüyorlar zar zor ölende hortlayıp hortlayıp geri dönüyor vala komedi ya çok gülüyorum ben bu tür dizilere normalde bakmam ama zorla baktğımda misafirlerde filan bol bol gülüyom =) =) =) Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sisal Şans, 'Numaralar fısıldandı' iddiasını rapor ile yalanladı Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı