Çukur Dizisi Sezon Finalinde Hayranlarıyla Buluşuyor - Son Dakika

Çukur Dizisi Sezon Finalinde Hayranlarıyla Buluşuyor

24.05.2018 11:40

11 Haziran Pazartesi günü ekrana gelecek olan Çukur dizisi, sezon finalinde oyuncularla birlikte Haliç Kongre Merkezi'nde seyircili gösterim yapacak.

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil ve Ercan Kesal'ın rol aldığı, Show TV`de yayınlanan Ay Yapım imzalı Çukur'un sezon finali, 11 Haziran'da Haliç Kongre Merkezi'nde yapılacak.

DİZİ MÜZİKLERİNİ YAPAN SANATÇILAR SAHNE ALACAK

Tohum Otizm Vakfı yararına düzenlenecek 'Çukur Otizmin Farkında' gecesinde, izleyiciler dizinin finalini oyuncularla seyredecek. Etkinlikte ayrıca 'Çukur'un müziklerine imza atan Toygar Işıklı, Allame, Cem Adrian, Eypio ve Gazapizm gibi isimler de sahne alacak.

ÇUKUR`DAN UNUTULMAZ SEZON FİNALİ

Başladığı günden bu yana her hafta en çok konuşulan yapım olan 'Çukur', unutulmaz bir sezon finaline imza atmaya hazırlanıyor. "Çukur Otizmin Farkında" sloganıyla otizm konusunda farkındalığın artmasına destek olan dizi, bu hedefini 11 Haziran Pazartesi akşamı gerçekleşecek büyük sezon finali gecesi ile bir adım ileri taşıyacak. Bu büyük gecenin biletleri ise Biletix`te satışa sunuldu. Biletlerin fiyatları ise 100 ile 300 TL arasında değişiyor.

Çukur Dizisi Sezon Finalinde Hayranlarıyla Buluşuyor

Son Dakika Magazin Çukur Dizisi Sezon Finalinde Hayranlarıyla Buluşuyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Deprem konutları teslim töreninde alandaki vatandaşların iç içe olması Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı rahatsız etti Trabzonspor'da Portekizli futbolcu Pereira'nın sözleşmesi karşılıklı feshedildi Putin'e kızından büyük darbe! Luiz, babasının baş düşmanı Aleksey Navalny'yi sosyal medyada takip ediyor Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı maaş KAP'a bildirildi Seyir halindeki otobüsün fırlayan iki arka tekerleği mahalleyi savaş alanına çevirdi: 1 yaralı Ünlü fotoğrafçının karısı, otizmli oğlunu Mesih olduğundan dolayı öldürdüğünü itiraf etti Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Yetkili firmadan "15 denizcinin kaçırıldığı gemide neden silahlı güvenlik yoktu?" sorusuna yanıt: Bayrak devletinin iznine bağlıdır