Son Dakika Haberleri: Çukur dizisinde Timsah Celil'in vurulma sahnesi sosyal medyada gündem oldu

Çukur dizisinde Timsah Celil'in vurulma sahnesi sosyal medyada gündem oldu

2 ay önce

Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur 70. bölümüyle ekrana geldi. Yeni bölümde Timsah Celil karakterinin ölüm sahnesi sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

Reyting rekortmeni Çukur dizisinde Aras Bulut İynemli tarafından canlandırılan Yamaç karakterinin, Timsah Celil karakterini silahla vurduğu anlar sosyal medyada ilgi odağı oldu.

"HAYATIMDA İZLEDİĞİM EN KOMİK ÖLÜM SAHNESİ"

Çukur dizisine Ahmet Melih Yılmaz tarafından canlandırılan Timsah Celil'in ölüm sahnesi damga vurdu. Timsah Celil'in ölüm sahnesi dizinin takipçileri tarafından komik ve eğlenceli bulundu. Bir sosyal medya kullanıcısı ölüm sahnesinin videosunu paylaşarak, "Hayatımda izlediğim en komik ölüm sahnesi bu olabilir." ifadelerini kullandı.

"DEPREM ÖLDÜRMEZ BİNA ÖLDÜRÜR"

Ayrıca Çukur dizisinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen 5,8 büyüklüğündeki depreme de göndermede bulunuldu. Dizinin bir sahnesinde, "Deprem öldürmez, bina öldürür." ifadeleri kullanıldı.

Çukur dizisinde Timsah Celil'in vurulma sahnesi sosyal medyada gündem oldu
Çukur 3.Sezon 4.Bölüm Sneak Peek yayında! Çukur 70. son bölümü izle Show TV

Haber Yayın Tarihi: 30.09.2019 11:53 

YORUMLAR


Yaşar Büyükanıt, eşinin cenazesine katılamadı
Aras Bulut İynemli'den Süleyman Soylu'nun "Çukur" eleştirisine cevap AK Parti'nin "En beğenilen siyasetçi" anketinde İmamoğlu ve Demirtaş sürprizi