Çukur Dizisine Ünlü Oyuncu Sermet Yeşil Dahil Oldu - Son Dakika

Çukur Dizisine Ünlü Oyuncu Sermet Yeşil Dahil Oldu

01.10.2018 19:17

Oyuncu Sermet Yeşil, Çukur'un 36. bölümünde diziye dahil oldu. Sermet Yeşil, dizide 'Vartolu'yu derinden etkileyen gizemli bir kişiliği canlandıracak.

Çukur dizisi Berkay Ateş, Erkan Avcı ve Necip Memili'nin ardından Sermet Yeşil'i de projeye dahil etti. Meczup bir karakteri canlandıracak olan Sermet Yeşil, 'Vartolu'yu derinden etkileyecek.

Çukur Dizisine Ünlü Oyuncu Sermet Yeşil Dahil Oldu

ÇUKUR DİZİSİNİN 36. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Karakuzuların 'Cumali ve Yamaç Koçovalı bulunmadıkça her gün Çukur'dan biri alınacak' sözü, Çukur'da büyük bir fırtınaya yol açar. Genç Efe'nin ölümünden kendini sorumlu tutan Yamaç, Çukur'u geri almaya kararlıdır. Ve Cumali'den tek bir şans ister; eğer kendi yöntemiyle Çukur'u toparlayamazlarsa Cumali'nin yolundan gideceklerdir. Bu esnada Vartolu da uğradığı saldırı sonrası yaralarını sarmaya çalışırken tanıştığı gizemli kişi onu derinden etkileyecektir. Yamaç, Vartolu ve Cumali'nin büyük buluşması heyecanla beklenecek.

Çukur Dizisine Ünlü Oyuncu Sermet Yeşil Dahil Oldu

SERMET YEŞİL KİMDİR?

1977'de Eskişehir'de doğan Sermet Yeşil, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Ankara Devlet Tiyatrosu, Ankara Sanat Tiyatrosu ve Tiyatro Anadolu'da görev aldı.

Çukur Dizisine Ünlü Oyuncu Sermet Yeşil Dahil Oldu

Tiyatro Anadolu bünyesinde Keşanlı Ali Destanı, Bay Biedermann ve Kundakçılar, Fırtına, Melekler Şehri, Kökler, Kuru Gürültü, Midas'ın Kulakları, Körayak ve Hırsız isimli oyunlarda; 2005 yılından bu yana da Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nda Kuvayi Milliye, Karmakarışık, Büyük Aşıkların Sonuncusu, Caligula, Sırça Kümes, Bay Kolpert, Özgürlüğün Bedeli oyunlarında yer aldı. Halen TiyatroPol bünyesinde Teklif adlı oyunda oynuyor. Aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde öğretim görevlisi olarak çalışan Sermet Yeşil, televizyon ve sinema çalışmalarına da devam ediyor.

Çukur Dizisine Ünlü Oyuncu Sermet Yeşil Dahil Oldu

Rol aldığı yapımlar arasında, Gişe Memuru, Kosmos, Kaç Para Kaç, İlkbahar-Sonbahar, Hiçbiryerde gibi sinema filmleri ile Leyla ile Mecnun, Mor Menekşeler, Eski Hikaye ve Şubat gibi televizyon dizileri yer alıyor.

YORUMLAR (14)
  • bçdyz: tvlerde pembe dizilerden geçilmez oldu sonrada yayından kalkıyor çukur gibi keyifli aksiyonlu diziler reyting rekoru kırıyor bazı çekemezler hiç seyretmedi halde diziyi kötüleyip yayından kaldırtmaya çalışıyor o zaman türkiyedeki bütün sinema salonlarında ve kanallarında aksiyon polisiye mafya ve fantastik sinema ve diziler yasaklansın bir silah yada bıçak sahnesi olan dizi sinema hemen yayında kaldırılsın aşk dram ve sadece ayrılık olan film diziler olsun yada elinizi dilinizi çukurdan çekin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • vatandaş: arkadaşlar ya aklınız kıt ya aptala yatıyorsunuz arkadas bu dizi senarist yazar oyuncular oynar isteyen izler isteyen izlemez bu kadar basit rahatsızmısınız birileri gelip sizin tv kumandanızdan o yayınlanan kanalı açıp izleme konusunda yaptırım mı uyguluyor çok komik ya bu türk halı Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Didim Belediye meclisi Amfi tiyatronun ücretlerini belirledi Didim Belediye meclisi Amfi tiyatronun ücretlerini belirledi Kültür ve Turizm Bakanlığından 'bağımlılık' temalı oyun yazma yarışması Kültür ve Turizm Bakanlığından 'bağımlılık' temalı oyun yazma yarışması Oyuncu, yönetmen Ragıp Ertuğrul vefat etti Oyuncu, yönetmen Ragıp Ertuğrul vefat etti

Son Dakika Güncel Çukur Dizisine Ünlü Oyuncu Sermet Yeşil Dahil Oldu - Son Dakika


Advertisement