Son Dakika Haberleri: Çukur'un Sena'sı Dilan Çiçek Deniz, spor yaparken kolunu sakatladı

Çukur'un Sena'sı Dilan Çiçek Deniz, spor yaparken kolunu sakatladı

2 ay önce

Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, spor yaparken kaslarını zedeledi. Deniz'in sakatlanan kolu askıya alındı.

Son olarak ekranların en çok izlenen dizisi Çukur'da rol alan güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, spor yaptığı sırada ters bir hareketle kol kasını zedeledi. Doktor kontrolü sonrasında ciddi bir durum olmadığı ortaya çıkan oyuncunun kolu askıya alındı.

KOLU ASKIYA ALINDI

Çukur'da Yamaç'ın eşi Sena karakterini canlandıran ve büyük bir hayran kitlesi yakalayan Dilan Çiçek Deniz,dizinin 2. sezonunda finali görmeden senaryo gereği ölerek diziden ayrılmıştı. Yeni sezonda ne yapacağı merakla beklenen güzel oyuncu, hayranlarını endişelendirdi. Deniz, spor yaptığı sırada ters bir hareketle kol kasını zedeledi. Kolu askıya alınan güzel oyuncunun durumunun iyi olduğu haberinden sonra sevenleri rahat bir nefes aldı.

DİZİDEKİ AŞKINA MESAJ YOLLADI

Güzel oyuncu geçtiğimiz gün Çukur dizisinde eşini canlandıran Aras Bulut İynemli'nin 7. Koğuşta Mucize filminin afişini paylaşarak tebrik mesajı yayınladı.

Çukur'un Sena'sı Dilan Çiçek Deniz, spor yaparken kolunu sakatladı
Haber Yayın Tarihi: 16.10.2019 09:03 

YORUMLAR


Millet Bahçesi tartışması, Trabzon'da vatandaşları ikiye böldü: Sahada maç yapılsın mı? Yapılmasın mı?
Süreli sözleşmeyle çalışan personelin tam zamanlı çalışması sağlanacak Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir