Çukurova'da Karikatür Şöleni - Son Dakika

Çukurova'da Karikatür Şöleni

01.11.2016 13:12
Çukurova'da Karikatür Şöleni, System.String[]

ADANA'da 4-6 Kasım'da 'Mizahla İzah' sloganıyla Çukurova Karikatür Festivali düzenlenecek.

ADANA'da 4- 6 Kasım'da 'Mizahla İzah' sloganıyla Çukurova Karikatür Festivali düzenlenecek.

Çukurova İlçe Belediyesi'nce Orhan Kemal Kültür Merkezi'nde yapılacak festivalde, karma sergiler, söyleşiler, duvarda çizim etkinlikleri ve dijital çizim atölyesi gerçekleştirilecek. Kosova, KKTC ve Azerbaycan'dan karikatürcülerin katılacağı festivalde, Bülent Arabacıoğlu, Musa Kayra, Oğuz Gürel, Bahadır Boysal, Hicabi Demirci ve Seyran Caferli gibi usta isimler sanatseverlerle buluşacak. Karikatür dergilerinin standlar açacağı festivalde, görme engelli çocuklar da karikatür çizim etkinliğine katılacak.

Festivalle ilgili açıklama yapan Çukurova Belediye Başkanı CHP'li Soner Çetin, "Karikatür dünyamızın önemli isimleri, Azerbaycan, Kosova ve KKTC'den karikatürcüleri halkımızla buluşturup şölen havasında bir festival düzenliyoruz. Herkesi bekliyoruz" dedi.

- Adana

Çukurova'da Karikatür Şöleni
Çukurova'da Karikatür Şöleni
Çukurova'da Karikatür Şöleni

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Çukurova'da Karikatür Şöleni - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Türkiye'ye damga vuran Palu ailesi hakim karşısında! Sanık Tuncer Ustael: Evime bomba attılar Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal?