Son Dakika Haberleri: Çukurova Rock Festivali Yarın Başlıyor

Çukurova Rock Festivali Yarın Başlıyor

5 gün önce

Çukurova Rock Festivali, 28 sanatçı ve grubun katılımıyla yarın başlayacak.

Çukurova Rock Festivali Yarın Başlıyor, System.String[]
Çukurova Rock Festivali, 28 sanatçı ve grubun katılımıyla yarın başlayacak.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve Türk rock müziğinin önde gelen isimlerini bir araya getirecek festival, bu yıl da Galeria Alışveriş Merkezi çim alanında organize edilecek.

Müzikseverlerin ilgi gösterdiği festivalde, 18 Nisan'da Mor ve Ötesi, Pentagram, Pilli Bebek, Aslı Gökyokuş, Can Gox, Balcktooth, Deynekçiler sahne alacak.

Athena, Moğollar, Pera, Ceza, Gülçin Ergül, Nova Norda, The Family'nin şarkılarını 19 Nisan'da seslendireceği festivalde, 20 Nisan'da Şebnem Ferah, Manga, Adamlar, Umut Kuzey, Sena Şener, Dolu Kadehi Ters Tut, Ezgi Pekel sahneye çıkacak.

Festivalin son günü olan 21 Nisan'da Mazhar-Fuat-Özkan, Cem Adrian, Aktör, Yeni Türkü, Gazapizm, Yirmi7 ve Pamela sevenleriyle buluşacak.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 01:44 Kaynak: AA6 Yıl Aradan Sonra Geri Dönen Behzat Ç. Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı Bahçeli'den, Kılıçdaroğlu'na Saldırıyla İlgili Yeni Açıklama: Kimse Olayların Azmettiricisi Olarak Partimizi Gösteremez Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın İlk Sözleri: Saldırmadım 97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı