Çukurova Tower'da 7/24 Konut Desteği - Son Dakika

Çukurova Tower'da 7/24 Konut Desteği

07.09.2012 16:30
Çukurova Tower'da 7/24 Konut Desteği, System.String[]

Çukurova Gayrimenkul, yeni projesi Çukurova Tower’ı İstanbul’da hayata geçiriyor. ...

Adana'da kurulan, inşaat sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip Son Grup'un iştiraklerinden Çukurova Gayrimenkul, yeni projesi Çukurova Tower'ı İstanbul'da hayata geçiriyor. Kalite standartları ve sunduğu sosyal imkanlarla, konforlu bir yaşam ve kazançlı bir yatırım imkanı sağlayan Çukurova Tower, İstanbul'un hızla gelişen ve yakın zamanda hizmete giren metro ağıyla ulaşım avantajı elde eden bölgelerinden Kartal'da yer alıyor. Ekim 2014'te tamamlanacak proje, "daha fazla"sını isteyenlerin yeni adresi olmayı hedefliyor.

"Daha fazla manzara, daha fazla konfor, daha fazla kazanç" sloganıyla satışa sunulan Çukurova Tower için, Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyeleri Tamer Son ve Cafer Kara'nın katılımıyla Four Seasons Hotel Istanbul at Bosphorus'ta tanıtım toplantısı düzenledi. Kısa bir süre önce Adanus Park projesini tamamlayan şirketin yöneticileri; yeni projeyle, kentsel dönüşüm planıyla İstanbul'un yatırım potansiyeli en yüksek bölgeleri arasında yer alan Kartal'da, nitelikli ve güvenilir bir yaşam alanı daha yaratmayı hedeflediklerini açıkladı.

36 katta 238 konuttan oluşan proje; alternatif ulaşım olanakları ve sahile yakınlığıyla, kent merkezinde huzurlu bir ortamda yaşama ayrıcalığı sunuyor. Tago Mimarlık tarafından projelendirilen Çukurova Tower, adaları da içine alan muhteşem deniz manzarasıyla farklılaşıyor. Modern tasarım anlayışının etkilerini taşıyan projede; büyüklükleri 42 ile 169 m² arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Uygun ödeme seçenekleriyle satışa sunulan proje, home-ofis kullanımına da olanak tanıyor.

Projenin %92'sinin yeşil alana ayrıldığı Çukurova Tower'da yer alan açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi, hayatın keyiflerinden yararlanmak isteyenlere hitap ediyor. Tesisteki yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası ve spor merkezi, sporu günlük yaşamının bir parçası haline getirenlere kolaylık sağlıyor. Çocuk oyun alanları, sinema salonu ve kafe-bar eğlenceyle yaşamı buluştururken; puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı, Back- Up tarafından sunulan 7/24 konut yardımı ve concierge hizmetleri, Çukurova Tower sakinlerinin yaşam standardını yükseltiyor. Enerji tüketimini azaltan ısı yalıtımı, CO2 salınımını kontrol altında tutan sensör sistemi gibi çevreye duyarlı özellikleriyle dikkat çeken proje; geniş camları ve 3,4 metrelik kat yüksekliğiyle ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Çukurova Tower'da 7/24 Konut Desteği
Çukurova Tower'da 7/24 Konut Desteği
Çukurova Tower'da 7/24 Konut Desteği
Çukurova Tower'da 7/24 Konut Desteği

- Kaynak: Milliyet.com.tr

Son Dakika Emlak Çukurova Tower'da 7/24 Konut Desteği - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dilek İmamoğlu'ndan eşinin sağlık durumuna ilişkin paylaşım: Durumumuz gayet iyi Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı