Culha, Toplu Konut Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi - Son Dakika

Culha, Toplu Konut Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi

25.07.2015 14:55
Culha, Toplu Konut Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi, System.String[]

Hatay’ın Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Gözcüler Mahallesi’ndeki toplu konut sakinleri ile bir araya geldi.

Hatay'ın Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Gözcüler Mahallesi'ndeki toplu konut sakinleri ile bir araya geldi.

Başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte 550 konuttan konut sakinlerinin sorun ve sıkıntıları dinleyen Başkan Culha, halkı mağdur edecek her türlü sorunu çözmek için çalıştıklarını dile getirdi.

Vatandaşların toplu konutlarda bulunan arıtma tesisi ile ilgili şikayetleri dinleyen Başkan Culha, atıksu arıtma tesisi ile ilgili çalışmaların belediyenin görev ve sorumluluk alanlarında olmamasına rağmen, tesisin HATSU'ya devredilene kadar vatandaşların herhangi bir sıkıntı yaşamaması için her türlü çalışmayı yaptıklarını ifade etti.

Altyapı proje ihalesinin iki etap şeklinde gerçekleştiğini, birinci etabın Arpaderesi, Büyükdere, Cırtıman, Harlısu, Karaağaç, Karahüseyinli, Karapelit, Kışla, Kozaklı, Müftüler, Nardüzü, Nergizlik ve Pirinçlik'i de içerisine alan 552,55 kilometreyi kapsadığını anlatan Başkan Culha, 589,90 kilometrelik ikinci etap ile de Arpagedik, Akçalı, Aşağıkepirce, Avcılarsuyu, Beyköy, Çerçikaya, Derekuyu, Gökmeydan, Gözcüler, Hacıahmetli, Haymaseki, Höyük, Işıklı - Tatarlı, Karagöz Konacık, Kurtbağı, Madenli, Tülek, Üçgüllük - Gülcihan, Yukarıkepirce, Arsuz Merkez olmak üzere altyapı sorunun tamamen çözüme kavuşacağını söyledi.

İlçe genelinde devam eden kilitli parke taşı döşeme işinin Altınkent ve Gümüşkent sitelerinde sürdüğünü, çalışmaların tamamlanmasının ardından Gözcüler Mahallesi'ne geçileceğini ifade eden Culha, Gökmeydan ve Arsuz merkez arasındaki elektrik çalışmalarının tamamlandığı belirterek, elektrikteki yatırım hamlesinin devam ettiğini dile getirdi. - HATAY

Culha, Toplu Konut Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi
Culha, Toplu Konut Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Culha, Toplu Konut Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın Aralık ayındaki olağanüstü genel kurulu, koronavirüs nedeniyle yapılamayacak Korona aşısı geliştirmişlerdi! Putin'in aşı olup olmadığına Kremlin'den ilginç yanıt: Şu an imkansız Sokak ortasında lüks cipte infaz: 2 kişi yaşamını yitirdi Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ikinci bebeklerinin müjdesini verdi Eşi, kayınvalidesi ve görümcesi koronadan vefat eden kadın, karnındaki bebeği de üzüntüden kaybetti Erdoğan'dan Arınç'a bir tepki daha: Türkiye'de hiçbir şey yapılmamış gibi konuşmalarını kabul edemeyiz Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli korona aşısı için tarih verdi: Nisan ayında uygulama seviyesine getirmeyi planlıyoruz Reuters: Erdoğan, döviz rezervleri eriyince Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı görevden aldı