Cumhurbaşkanı adaylığı için Akşener'in gönlünde yatan isim Mansur Yavaş - Son Dakika

Cumhurbaşkanı adaylığı için Akşener'in gönlünde yatan isim Mansur Yavaş

11.05.2021 13:57
Cumhurbaşkanı adaylığı için Akşener'in gönlünde yatan isim Mansur Yavaş, System.String[]

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, muhalefetin cumhurbaşkanlığı adaylığı için gönlünde yatan isim öğrenildi. Akşener, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Mansur Yavaş olmasını istiyor.

2023 yılında yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde muhalefetin adayının kim olacağı merak ediliyor. Konuyla ilgili farklı isimler gündeme gelse de İYİ Parti lideri Meral Akşener'in bu konuda tavrı netleşmeye başladı.

AKŞENER, MANSUR YAVAŞ'I İSTİYOR

Ankara kulislerinde dolaşan iddiaya göre; Akşener, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Mansur Yavaş olmasını istiyor. Akşener'in bu konudaki düşüncelerini önceki gün birlikte iftar açtıkları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na da ilettiği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı adaylığı için Akşener'in gönlünde yatan isim: Mansur Yavaş'ı istiyor

YAVAŞ DA SICAK BAKIYOR

Akşener'in adayı olmasını istediği Mansur Yavaş, geçtiğimiz aylarda konuk olduğu bir programda aday olup olmayacağı yönünde yöneltilen bir soruya, "Cumhurbaşkanlığına aday gösterilmek, insanın nefsini okşayan ve dinlediğimiz zaman çok hoşumuza giden bir olay" yanıtını vermişti.

Cumhurbaşkanı adaylığı için Akşener'in gönlünde yatan isim: Mansur Yavaş'ı istiyor

AKŞENER, KILIÇDAROĞLU'NUN ADAYLIĞINA MESAFELİ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde seçimlerle ilgili Kılıçdaroğlu, ''Ortak görüş olursa Cumhurbaşkanı adayı olurum'' açıklamasını yapmış; İYİ Parti Genel Başkanı Akşener ise Kılıçdaroğlu'nun bu açıklamasıyla ilgili, "Olmayı düşünebilir orada bir sakınca yok. Seçime kadar neler olur neler biter hep birlikte görürüz" ifadelerini kullanmıştı.

Cumhurbaşkanı adaylığı için Akşener'in gönlünde yatan isim Mansur Yavaş

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı adaylığı için Akşener'in gönlünde yatan isim Mansur Yavaş - Son Dakika


Son Dakika

Jet-skiler kafa kafaya çarpıştı, Ukraynalı turist hayatını kaybetti 17:46 Jet-skiler kafa kafaya çarpıştı, Ukraynalı turist hayatını kaybetti CHP'li belediye başkanı korku dolu anlardan bahsetti: Saldırıdan beni etrafıma kenetlenen halk korudu 17:45 CHP'li belediye başkanı korku dolu anlardan bahsetti: Saldırıdan beni etrafıma kenetlenen halk korudu Canlı yayında Yılmaz Özdil'e ateş püskürmüştü! Uğur Dündar rahatsızlandı 17:35 Canlı yayında Yılmaz Özdil'e ateş püskürmüştü! Uğur Dündar rahatsızlandı
O pankart, CHP Grup Toplantısı'nda Kılıçdaroğlu'na sözünü kestirdi 16:59 O pankart, CHP Grup Toplantısı'nda Kılıçdaroğlu'na sözünü kestirdi Enişte-kayınço vurgunu MASAK raporlarına girdi! 1 yılda devasa para toplamışlar 16:17 Enişte-kayınço vurgunu MASAK raporlarına girdi! 1 yılda devasa para toplamışlar Trafikte yeni dönem! Mayıs 2022 itibarıyla araçlara karakutu zorunluluğu geliyor 16:12 Trafikte yeni dönem! Mayıs 2022 itibarıyla araçlara karakutu zorunluluğu geliyor
Ekonomist Özgür Demirtaş, kendi coin'ini çıkarmaya hazırlanan Emrah'a tepki gösterdi 16:08 Ekonomist Özgür Demirtaş, kendi coin'ini çıkarmaya hazırlanan Emrah'a tepki gösterdi Ünlü oyuncu Seda Bakan imaj yeniliğine gitti: Bir süre sarışınım a dostlar! 15:19 Ünlü oyuncu Seda Bakan imaj yeniliğine gitti: Bir süre sarışınım a dostlar!
Advertisement