Son Dakika Haberleri: Erdoğan'ın İmzasıyla 4 Kritik Atama Resmi Gazete'de Yayımlandı

Erdoğan'ın İmzasıyla 4 Kritik Atama Resmi Gazete'de Yayımlandı

3 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararda, BDDK Başkanlığına Mehmet Ali Akben, TMO Müdür Yardımcılığına Ümit Orhan ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına yönelik atama kararları yer aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararname ile 4 kritik göreve atamalar gerçekleştirildi. Yapılan atamalar kapsamında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu Başkanlığına (BDDK) Mehmet Ali Akben, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdür Yardımcılığına ise Ümit Orhan getirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararda, BDDK, TMO ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına yönelik atama kararları yer aldı.

İŞTE 4 KRİTİK İSİM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında açık bulunan Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına Hakkı Tok atanırken, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Akif Akgül'ün ise görevinden alınmasına karar verildi.

Mehmet Ali Akben

Kararda, BDDK Başkanlığına Mehmet Ali Akben, TMO Genel Müdür Yardımcılığına da Ümit Orhan'ın atanmasına karar verildi.

Ümit Orhan
Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 06:57 Kaynak: İHABakan Ziya Selçuk, Yeni Eğitim Sistemini Açıkladı! İşte Tüm Detaylar Mili Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Liselerde Yeni Eğitim Sisteminin Tasarımını Açıkladı Bolu'da, 2 Bin Yıllık Frig Kaya Kitabesi'ni Parça Parça Çaldılar Zonguldak'ta 13 Yıllık Atıl Durumda Olan Lavuar Alanı, Milli Emlak'a Devredildi