Cumhurbaşkanı Erdoğan Akademisyenlerle Bir Araya Geldi - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan Akademisyenlerle Bir Araya Geldi

21.01.2016 17:45

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, akademisyenlerle Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda bir araya gelerek, terörle mücadele ile güvenlik ve demokrasi konularını konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir grup gazeteci ve akademisyeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ağırladı. Görüşmede terörle mücadele ile güvenlik ve demokrasi dengeleri gibi konuların ele alındığı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir grup akademisyen ve gazeteci-yazarı, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda misafir etti.

GÜVENLİK VE DEMOKRASİ DENGESİ

Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda "Terör ve Terörle Mücadele ile Güvenlik- Demokrasi Dengesi" konularının ele alındığı açıklandı. "IŞİD ve PKK başta olmak üzere, terör örgütleriyle mücadelenin ve son terör saldırılarının da değerlendirildiği Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda ayrıca; kamu güvenliği ile özgürlükler arasındaki dengenin korunması, Suriye'deki savaş ortamının etkileri, terörle mücadele çerçevesinde Türkiye'nin aldığı tedbirler üzerinde de durulduğu" açıklandı.

GAZETECİLER VE AKADEMİSYENLER KATILDI

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleşen yemeğe; Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil Berktay, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Öz, Kemerburgaz Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çağrı Erhan, Güvenlik Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Yılmaz Çolak, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Adem Sözüer, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Birol Akgün, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nihat Ali Özcan, Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selman Öğüt, Siyaset Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) İstanbul Genel Koordinatörü Doç. Dr. Fahrettin Altun, Sabah Gazetesi Yazarı Mehmet Barlas, Sabah Gazetesi Yazarı Hilal Kaplan, Yenişafak Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Erol Göka, Radikal Gazetesi Yazarı Oral Çalışlar ve Star Gazetesi Yazarı Orhan Miroğlu katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Akademisyenlerle Bir Araya Geldi

Son Dakika

Dolar güne düşüşle başladı: 8,10'dan işlem görüyor Dolar güne düşüşle başladı: 8,10'dan işlem görüyor Cansız bedeni yanmış aracın içinde bulunan şahsın bagajından yüzlerce uyuşturucu hap çıktı Cansız bedeni yanmış aracın içinde bulunan şahsın bagajından yüzlerce uyuşturucu hap çıktı Fenerbahçe'nin eski hocası Erol Bulut ve Volkan Demirel kasap açtı Fenerbahçe'nin eski hocası Erol Bulut ve Volkan Demirel kasap açtı Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Rusya'nın seyahat sınırlamasıyla ilgili açıklama: Olumsuz etkileri olacaktır Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Rusya'nın seyahat sınırlamasıyla ilgili açıklama: Olumsuz etkileri olacaktır İlçenin göbeğinden mavi su fışkırdı, vatandaşlar tedirgin İlçenin göbeğinden mavi su fışkırdı, vatandaşlar tedirgin Kilosu 100 liradan satılan erik, tezgaha iner inmez tükendi Kilosu 100 liradan satılan erik, tezgaha iner inmez tükendi Kalp krizi geçiren genç son nefesini verirken özel güvenliğin müdahalesiyle kurtuldu! O anlar kamerada Kalp krizi geçiren genç son nefesini verirken özel güvenliğin müdahalesiyle kurtuldu! O anlar kamerada Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi