Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hiçbir vatandaşımızı açıkta bırakmayacağız" - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hiçbir vatandaşımızı açıkta bırakmayacağız"

25.03.2023 07:04

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hiçbir vatandaşımızı açıkta bırakmayacağız"HATAY Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antakya Mobilyacılar İhtisas Sanayi Sitesi'ne ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hiçbir vatandaşımızı açıkta bırakmayacağız"

HATAY Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antakya Mobilyacılar İhtisas Sanayi Sitesi'ne ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hiçbir vatandaşımızı açıkta bırakmayacağız" dedi.

Deprem öncesi istihdamın 6 bin olduğu sanayi sitesinde, depremden sonra bu sayının 1500'e düştüğünü, daha sonra bu sayının 3 bine çıktığını bildiren Erdoğan, buradaki istihdamın yeniden 6 bine çıkması temennisinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, " Hep söylediğim gibi, şehirlerimize, oradaki evimize, işimize, iş yerimize toprağımıza velhasıl geleceğimize sahip çıkmalıyız. Sizler hızla çalışmaya, üretmeye başlayarak bu doğrultuda örnek bir adım attınız. Hepinizden Allah razı olsun. İnşallah el birliğiyle Hatay'ı eskisinden daha güvenli, daha huzurlu, daha müreffeh, daha cazip bir şehir haline getireceğiz. Bunu başarana kadar hiçbirimize durmak, dinlenmek yok." diye konuştu.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Hiçbir vatandaşımızı açıkta bırakmayacağız' - Son Dakika


Advertisement