Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Artık benim için Miçotakis diye birisi yok" - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Artık benim için Miçotakis diye birisi yok"

23.05.2022 21:33

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Artık benim için Miçotakis diye birisi yok" "Rusya ile siyasi ve insani ilişkilerimizi sürdürerek, bölgede önce ateşkesin sağlanması ardından kalıcı bir ateşkesin sağlanması hususunda en samimi yaklaşımları biz sergiledik" -"Bu ülkelerin terör örgütlerine fiili ve...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Artık benim için Miçotakis diye birisi yok"

"Rusya ile siyasi ve insani ilişkilerimizi sürdürerek, bölgede önce ateşkesin sağlanması ardından kalıcı bir ateşkesin sağlanması hususunda en samimi yaklaşımları biz sergiledik"

-"Bu ülkelerin terör örgütlerine fiili ve siyasi destek vermekle, Türkiye'den NATO üyeliğine evet demesini beklemek arasında bir tercih yapmaları ve bunun da somut emarelerini ortaya koymaları gerektiğini söyledik"

ANKARA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısı sonrası basın toplantısında konuştu.

YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak Zelenskiy: 'Rusya, dünyadaki en büyük terör örgütü haline geldi' Zelenskiy: 'Rusya, dünyadaki en büyük terör örgütü haline geldi' Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (3) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (3)
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Artık benim için Miçotakis diye birisi yok' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement