Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Barrow Onuruna Yemek Verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Barrow Onuruna Yemek Verdi

4 gün önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için Türkiye'de bulunan Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow onuruna akşam yemeği verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Barrow Onuruna Yemek Verdi, System.String[]
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için Türkiye'de bulunan Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow onuruna akşam yemeği verdi.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmeler ve ortak basın toplantısı sonrası Barrow ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki resmi akşam yemeğinde bir araya geldi.

Akşam yemeğine, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, TİKA Başkanı Serdar Çam'ın da aralarında yer aldığı heyet de iştirak etti.Bakan Arslan: DHMİ Artık Küresel Marka Olacak Başbakan'dan Leopar Tank Açıklaması: Biz Bunları Bu Günler İçin Aldık

Son Dakika! Erdoğan ve Bahçeli Arasındaki Kritik Görüşme Başkladı Erdoğan ve Bahçeli Arasındaki Kritik Seçim İttifakı Görüşmesi Sona Erdi