Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belarus Cumhurbaşkanı Lukaşenko ile görüştü - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belarus Cumhurbaşkanı Lukaşenko ile görüştü

01.03.2022 08:29
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belarus Cumhurbaşkanı Lukaşenko ile görüştü

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko ile yaptığı telefon görüşmesinde, savaşın durdurulması için çaba göstermeye devam edeceklerini ifade etti.

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko ile yaptığı telefon görüşmesinde, savaşın durdurulması için çaba göstermeye devam edeceklerini ifade etti.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belarus Cumhurbaşkanı Lukaşenko ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede, Rusya'nın Ukrayna'ya askeri müdahelesi ve son gelişmeler değerlendirildi. Belarus'taki Ukrayna ve Rusya heyetlerinin müzakerelerinin ele alındığı görüşmede, Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu savaşın durdurulması ve barışın tesis edilmesi için çaba göstermeye devam edeceklerini ifade etti.

Haber:  ANKARA,


YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Slovenya Cumhurbaşkanı Pahor'u resmi törenle karşıladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Slovenya Cumhurbaşkanı Pahor'u resmi törenle karşıladı Alevi Vakıflar Federasyonu, Erdoğan'ın Ziyaret Ettiği Cemevini Yöneten Hüseyin Gazi Kültür ve Sanat Vakfı Yönetimi Hakkında İhraç İşlemi Başlattı Alevi Vakıflar Federasyonu, Erdoğan'ın Ziyaret Ettiği Cemevini Yöneten Hüseyin Gazi Kültür ve Sanat Vakfı Yönetimi Hakkında İhraç İşlemi Başlattı Hüseyin Gazi Kültür ve Sanat Vakfı Başkanı Ayyıldız: 'Cumhurbaşkanımız geliyor diye tadilat söz konusu değil' Hüseyin Gazi Kültür ve Sanat Vakfı Başkanı Ayyıldız: 'Cumhurbaşkanımız geliyor diye tadilat söz konusu değil'
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belarus Cumhurbaşkanı Lukaşenko ile görüştü - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement