Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyenlerle Bir Araya Geldi (2) - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyenlerle Bir Araya Geldi (2)

19.02.2015 17:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyenlerle Bir Araya Geldi (2), System.String[]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düşünce kuruluşları temsilcileri, hukukçular, akademisyenler, gazeteci ve siyasetçilerle Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düşünce kuruluşları temsilcileri, hukukçular, akademisyenler, gazeteci ve siyasetçilerle Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleşen yemeğe, Ömer Çelik (Kültür ve Turizm Bakanı), Burhan Kuzu (İstanbul Milletvekili), Ahmet İyimaya (Ankara Milletvekili), Gülay Göktürk (Akşam Gazetesi), Burhanettin Duran (SETA), Güven Sak (TEPAV), Birol Akgün (SDE), Dr. Nafiz Can Paker (TESEV), Prof. Dr. Yavuz Atar (Anayasa Hukukçusu, YÖK Üyesi), Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu, (Anayasa Hukuku, Hacettepe Üniversitesi), Prof. Dr. Gonca Bayraktar Durgun (Siyaset Bilimi, Gazi Üniversitesi) Prof. Dr. İsmail Coşkun(Sosyoloji, İstanbul Üniversitesi), Prof. Dr. Haluk Alkan ( İletişim Fakültesi, Marmara Üniversitesi), Prof. Dr. Yusuf Şevki Hakyemez (Kamu Yönetimi, Karadeniz Teknik Üniversitesi), Doç.Dr. M. Akif Kireççi (Bilkent Üniversitesi), Doç. Dr. Hamit Emrah Beriş (Siyaset Bilimi, Gazi Üniversitesi), katıldı.

Yemekte ayrıca, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kalın da yer aldı. - Ankara

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyenlerle Bir Araya Geldi (2)

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyenlerle Bir Araya Geldi (2) - Son Dakika


Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Deniz Çoban, Galatasaray-Karagümrük maçına damga vuran pozisyonu değerlendirdi: VAR'ın bir işi yok burada Deniz Çoban, Galatasaray-Karagümrük maçına damga vuran pozisyonu değerlendirdi: VAR'ın bir işi yok burada 11 yıldır kayıp olan kadının öldürüldüğü ortaya çıktı 11 yıldır kayıp olan kadının öldürüldüğü ortaya çıktı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Müjde Ar'ın kanser tedavisi gören oyuncu kardeşi Mehtap Ar yaşamını yitirdi Müjde Ar'ın kanser tedavisi gören oyuncu kardeşi Mehtap Ar yaşamını yitirdi