Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Halepçe Mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Halepçe Mesajı

5 gün önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İnsanlık tarihine kara bir leke olarak geçen Halepçe katliamında hayatlarını kaybeden Kürt kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Halepçe Mesajı, System.String[]
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İnsanlık tarihine kara bir leke olarak geçen Halepçe katliamında hayatlarını kaybeden Kürt kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum." mesajı paylaştı.

Erdoğan, Twitter'de, Irak'ın Halepçe kentinde gerçekleştirilen kimyasal saldırının 31. yıl dönümü nedeniyle paylaştığı mesajında, "31 yıl önce Halepçe'de binlerce sivilin kimyasal saldırı sonucu hayatını kaybetmesinin vicdanlarda açtığı yara bugün de tazeliğini korumaktadır. İnsanlık tarihine kara bir leke olarak geçen Halepçe katliamında hayatlarını kaybeden Kürt kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum." ifadelerine yer verdi.Kenan Sofuoğlu Belediye Başkan Adayıyla Motosiklete Bindi Dicle Nehri'ndeki Facia Anı Kamerada! 93 Kişi Böyle Can Verdi! Erdoğan'ın Övgüyle Bahsettiği Yeni Zelanda Başbakanı'na Ölüm Tehdidi Fenerbahçeli Şener Özbayraklı Galatasaray'a İmza Atıyor