Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan ile AK Partili Kadın Arasındaki Diyalog Alkış Tufanı Kopardı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile AK Partili Kadın Arasındaki Diyalog Alkış Tufanı Kopardı

26 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile AK Parti Kadın Kolları Eğitim Programı'na katılan bir kadın arasında yaşanan diyalog salonda alkış tufanına neden oldu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kadın Kolları Eğitim Programı'nda konuştu. Erdoğan ile programa katılan AK Partili kadın arasındaki diyalog salonda alkış tufanına neden oldu.

''ŞEREFLİ PARTİNİN ŞEREFLİ KADIN KOLLARI BAŞKANLARIYIZ''

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözünü kesen bir kadın, ''Sayın Cumhurbaşkanım, biz şerefli partinin şerefli kadın kolları başkanıyız. Biz seninle pazara kadar değil mezara kadar yürüyeceğiz.'' dedi. Kadının bu sözlerinin ardından salonda alkışlar yükseldi.

''MALATYA'DAN GELDİK''

''Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Senin için buraya Malatya'dan geldik.'' sözlerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Amin, cümlemizin'' diyerek cevap verdi.

''ONLARIN ERDOĞAN'I YOK''

Erdoğan'ın ''Kadın kolları diye bir faaliyet diğer siyasi partilerde yok'' ifadelerine karşılık olarak yine aynı kadın, ''Çünkü onları Recep Tayyip Erdoğan'ı yok.'' diye cevap verdi.
AK Parti'nin İstanbul Anketinden Kadir Topbaş'ın İsmi Çıktı Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı'nın Kadir Mısıroğlu'na Yaptığı Ziyaretle İlgili İlk Kez Konuştu

Kanada'da 2 Öğrenciye Fırçayla Cinsel İstismarda Bulunan 8 Öğrenci, Okuldan Atıldı