Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yaşlı Teyzenin Gülümseten Sohbeti

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yaşlı Teyzenin Gülümseten Sohbeti

9 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaşlı teyzenin gülümseten sohbeti Cumhurbaşkanı Erdoğan Cuma namazını Çamlıca Camii'nde kıldıİSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazını Büyük Çamlıca Camii'nde kıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaşlı teyzenin gülümseten sohbeti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cuma namazını Çamlıca Camii'nde kıldı

İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazını Büyük Çamlıca Camii'nde kıldı. Namazın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşlarla sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sohbet eden yaşlı teyzenin mutluluğu gözlerinden okundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, anne ve babasının kabrini ziyaret ettikten sonra Büyük Çamlıca Camii'ne geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada Cuma namazını kıldı. Namazın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, yol güzergahında aracını durdurarak burada vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların arasındaki yaşlı bir teyzenin, Erdoğan'la konuşurken yaşadığı mutluluk fotoğraf karesine yansıdı. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın engelli bir vatandaşla sohbet ettiği görüldü.
Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Federasyon Konseyi Başkanı Valentina Matviyenko'yu kabul etmek üzere Vahdettin Köşkü'ne doğru hareket etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yaşlı Teyzenin Gülümseten Sohbeti
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 03:49 Kaynak: İHACumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sert Mesaj: Kimse Bu Ülkede Darbe Yapamaz CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YASSIADA'DA Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'u Kazanmanın Formülünü Açıkladı: Bir Üye Yanında İki Oy Daha Getirsin Mesele Bitti Çalışmalar Başladı! Van'a 50 Fabrika Kurulacak