Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbul Emniyet Müdürü'ne Hastanede Ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbul Emniyet Müdürü'ne Hastanede Ziyaret

5 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Kısıklı'daki evinden çıkarak İstanbul Şişli'de özel bir hastanede tedavi gören İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan,  Kısıklı'daki Cumhurbaşkanlığı konutundan saat 15.40 sıralarında çıkarak sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle  Şişli'deki özel bir Hastanede tedavi altına alınan  İstanbul Emniyet Müdürü  Mustafa Çalışkan'ı ziyaret ettiği öğrenildi.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLENMLERİ ALINDI

Yaklaşık 20 dakika süren ziyarette Erdoğan, Çalışkan'ın doktorlarından da bilgi aldı. Daha sonra hastaneden ayrılan  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti esnasında havadan polis helikopterinin, karadan ise polislerin geniş güvenlik önlemi aldığı görüldü.Erdoğan'dan Şanlıurfa'da Seçim Mitingi Gibi Konuşma Cumhurbaşkanı Erdoğan: ABD'ye de Söyledik, Suriye'de Terör Devletine İzin Vermeyiz
Erdoğan'dan PYD/YPG'ye Operasyon Sinyali: Fırat Kalkanı'nda Ne Yaptıysak Aynısını Yaparız! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Duygulandıran Ziyaret