Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuzeninin Yaralandığı Kazada 2 Kişi Öldü (2) - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuzeninin Yaralandığı Kazada 2 Kişi Öldü (2)

18.03.2018 02:26
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuzeninin Yaralandığı Kazada 2 Kişi Öldü (2), System.String[]

AMELİYATA ALINDICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dayısının oğlu Bayram Ali Mutlu'nun Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi sürüyor.

AMELİYATA ALINDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dayısının oğlu Bayram Ali Mutlu'nun Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi sürüyor. Kalbi durduğu belirtilen Mutlu'nun, doktorların müdahalesiyle kalp masajı yapılarak yeniden hayata döndürüldüğü ve ameliyata alındığı öğrenildi.

POLİS TELSİZİNDEN KAN ANONSU

Ameliyatı süren Bayram Ali Mutlu için Bolu Emniyet Müdürlüğü'nün telsizinden anons yapılarak kana ihtiyaç olduğu belirtildi. Anonsun ardından çok sayıda polis hastaneye gelerek kan verdi.

MUSTAFA ERDOĞAN HASTANEYE GELDİ

Kaza haberini alan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan ve çok sayıda akrabası da hastaneye geldi. Erdoğan'ın yakınlarının hastanede bekleyişi sürerken, Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ak Parti Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü ile Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay da hastaneye geldi.

Kazaya karışan aracın sürücü Vahit Dal ve beraberinde bulunan Bayram Ali Mutlu ile Ömer Çakır'ın Ak Parti Erzurum kongresine katıldıkları ve dönüş yolunda kazayı geçirdikleri ifade edildi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuzeninin Yaralandığı Kazada 2 Kişi Öldü (2) - Son Dakika


Son Dakika

Bu halinden eser kalmadı! Survivor'ın asi kızı Sabriye değişimiyle şaşırttı Podolski'den Fenerbahçelileri kızdıracak Mesut Özil yorumu: Kariyerinde geri adım attı Son Dakika! Erdoğan'dan "Restoran ve kafeler yeniden açılacak mı?" sorusuna yanıt: Esneme olabilir, Kabine'de gündeme alacağız Üzerine "Sahtekar insanların eseriyim" notunu yazdığı parayı dükkanına astı Temizlik çalışanının fişini çektiği dondurucuda bulunan 1900 doz korona aşısı kullanılamaz hale geldi Günlerdir Müge Anlı'da aranan katil kendisi çıktı, cinayeti canlı yayında itiraf etti Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar