Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şaşkınlığı: Yanındaki genç kızın kim olduğunu öğrenince çok şaşırdı! - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şaşkınlığı: Yanındaki genç kızın kim olduğunu öğrenince çok şaşırdı!

02.02.2022 09:53

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Trabzon'da gençlerle yaptığı buluşmasında teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül anısına çekilen film soruldu. Filmden övgülerle bahseden Erdoğan yanında oturan genç kıza filmi nasıl bulduğunu sordu. Genç kızın filmdeki "Heyamo" şarkısını söyleyen Ceren Ece Öksüz olduğunu öğrenen Erdoğan, şaşkınlığını "Ciddi misin?" sözleriyle dile getirdi.

Trabzon'da açılış töreninde vatandaşlar ile buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısının ardından gençlerle buluşma programı için Akçaabat'a gitti. Gençler ile buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada hem merak edilenleri yanıtladı hem de gündeme ilişkin değerlendirmeler yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir ara programda yanında oturan genç tarafından, ''Eren Bülbül filmini izlediniz mi, nasıl buldunuz?" sorusu yöneltildi. Filmi ve oyunculukları çok beğendiğini anlatan Erdoğan, daha sonra genç kıza dönüp "Sen de izledin mi?" dedi.

"SENİ ÖDÜLLENDİRMEMİZ GEREKİYOR"

Genç kız ise "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filminin müziğini yapan Ceren Ece Öksüz olduğunu söyleyince Cumhurbaşkanı Erdoğan şaşkınlığını gizleyemedi. ''Ciddi mi diyorsun? Çok beğendim müzikleri, seni ödüllendirmemiz gerekiyor.'' diyen Cumhurbaşkanı, daha sonra Öksüz'ün canlı performansını dinledi. O anlar salondakilere de duygu dolu anlar yaşattı.

YORUMLAR (1)
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Başbakanı Yair Lapid ile telefonda görüştü: Yeni büyükelçiyi en kısa zamanda atayacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Başbakanı Yair Lapid ile telefonda görüştü: Yeni büyükelçiyi en kısa zamanda atayacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mektubu esnafa ulaştırıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mektubu esnafa ulaştırıldı Erdoğan, İsrail Başbakanı Lapid ile Telefonda Görüştü Erdoğan, İsrail Başbakanı Lapid ile Telefonda Görüştü

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şaşkınlığı: Yanındaki genç kızın kim olduğunu öğrenince çok şaşırdı! - Son Dakika


Advertisement