Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Uyum Komisyonu Üyeleriyle Toplantısı Bitti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Uyum Komisyonu Üyeleriyle Toplantısı Bitti

8 gün önce

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, uyum yasaları kapsamında gerekli değişikliklerin hazırlanması için oluşturulan komisyonun üyeleriyle bir araya geldiği toplantı bitti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Uyum Komisyonu Üyeleriyle Toplantısı Bitti, System.String[]
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, uyum yasaları kapsamında gerekli değişikliklerin hazırlanması için oluşturulan komisyonun üyeleriyle bir araya geldiği toplantı bitti. Toplantı 2 saat 20 dakika sürdü.

Erdoğan'ın talimatıyla uyum yasaları kapsamında gerekli değişikliklerin hazırlanması için oluşturulan komisyon, bugün AK Parti Genel Merkezi'nde, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan başkanlığında saat 12.10'da toplandı.

Toplantıda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı başkanlığında her hafta toplanan komisyonun bugüne kadar uyum yasaları kapsamında yürüttüğü çalışmalar Erdoğan'a aktarıldı.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi kapsamındaki uyum düzenlemelerine yönelik çalışmak üzere oluşturulan komisyon, ilk toplantısını 17 Ocak'ta yapmıştı.

Toplantıya Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik'in yanı sıra komisyon üyeleri de katıldı.Hükümetin Mazot Desteğiyle 15 Bin Lira Çiftçinin Cebinde Kalacak Hükümet, Çocuk Tacizi Davalarında 'İyi Hal İndirimi'nin Kalkması İçin İlk Adımı Attı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sanat, Ekonomi ve Savunma Sanayi Kadar Önemlidir Destici'nin Seçim Tahmini: Cumhur İttifakı Yüzde 55 İle 60 Arasında Oy Alacak!