Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kendisine Mektup Yazan Öğrenci ile Görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kendisine Mektup Yazan Öğrenci ile Görüştü

9 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine mektup yazan öğrenci ile görüştüANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisine mektup yazan üniversite öğrencisi Aylin İbrahiağaoğlu'nu telefonla aradı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine mektup yazan öğrenci ile görüştü

ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisine mektup yazan üniversite öğrencisi Aylin İbrahiağaoğlu'nu telefonla aradı.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, kendisine mektup yazan üniversite öğrencisi Aylin İbrahimağaoğlu ile yaptığı telefon görüşmesinin görüntülerini paylaştı.
Üniversite öğrencisi İbrahimağaoğlu, İstanbul'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı bir program sırasında mektup iletmek istedi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, arabasını durdurarak öğrenci ile bir süre sohbet ederek mektupları aldı.
Erdoğan, İbrahimağaoğlu'nu telefonla arayarak mektupta yazılanlar konusunda ayrıntılı bilgi aldı. Erdoğan'ın öğrenci ile telefonla yaptığı görüşme Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından tarafından Twitter hesabından paylaşıldı. Erdoğan'ın görüşme sırasında öğrenciye "ya bu Oflular bi alem dinle beni" diye takılması da dikkat çekti.Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bir Daha Çözüm Süreci Beklemeyin, Geçti O İş Dokuz Eylül Üniversitesinde 13 Milyon Liralık Yolsuzluk

Twitter'da 13 Milyon Takipçisi Olan Erdoğan, Sadece 1 Kişiyi Takip Ediyor Genç Kızları Fuhşa Teşvikle Suçlanan 2 Kişi Tutuklandı