Cumhurbaşkanı Erdoğan, yol kenarındaki vatandaşları görünce makam aracını durdurdu - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yol kenarındaki vatandaşları görünce makam aracını durdurdu

04.02.2023 14:54

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aydın'daki program için havalimanına giderken Üsküdar'da kendisine sevgi gösterisinde bulunanları görünce makam aracını durdurup vatandaşlarla sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın'da toplu açılış törenine katılmak için saat 11.20 sıralarında Üsküdar Kısıklı'da bulunan konutundan ayrıldı. Atatürk Havalimanı'na doğru yola çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar D-100 karayolu üzerinde kendisine sevgi gösterisinde bulunanları görünce aracını durdurdu.

VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan makam aracı içinden vatandaşlarla kısa bir süre sohbet etti. Erdoğan, daha sonra Aydın'a gitmek için Atatürk Havalimanı'na hareket etti. Erdoğan ile sohbet eden vatandaşlar desteklerini ilettiklerini belirttiler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yol kenarındaki vatandaşları görünce makam aracını durdurdu

ZİYARET ÖNCESİ PAYLAŞIM YAPTI

Erdoğan, ziyaret öncesi sosyal medya hesabından Aydın'ın yöresel, tarihi ve kültürel özelliklerinin yanı sıra kente yapılan yatırımların yer aldığı bir video paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Rahmetli Menderes'in demokrasi bayrağını kaldırdığı Aydın, Türkiye Yüzyılı'na hazır." mesajıyla yaptığı paylaşımda, Aydınlı merhum Başbakan Adnan Menderes'in görüntüleri ve "Türk milletinin zeka ve gayretinin mahsulü olan bin bir eserden birisine bile başlarını çevirip baktılar mı? Milletin olan her güzel şeyden, birisini dahi benimsemek faziletini gösterdiler mi? Hayır. Aksine olarak her muvaffakiyeti bir felaket, her güzel ve muhteşem eseri bir zarar diye göstermek için seneler ve senelerdir nasıl çırpındıklarını milletçe bilmiyor muyuz?" sözlerine de yer verildi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR (2)
  • Alpaslan Karakuş: Rabbim CC hazretleri başımızdan eksik etmesin AMİN... Cevap Yaz 18 15 Yayından Kaldır
  • Kenan Acısever: Dünya seni sevmese de benim sevgim ikimize yetmese de yine seni seviyorum reis dünya seni ve senin icraatlarını konuşuyor Cevap Yaz 43 43 Yayından Kaldır
500
Nazilli Devlet Hastanesi personeline iletişim semineri verildi Nazilli Devlet Hastanesi personeline iletişim semineri verildi AKP ve Mhp, Recep Tayyip Erdoğan'ın Üçüncü Kez Cumhurbaşkanı Adayı Olması İçin Ysk'ya Başvurdu AKP ve Mhp, Recep Tayyip Erdoğan'ın Üçüncü Kez Cumhurbaşkanı Adayı Olması İçin Ysk'ya Başvurdu Aydın'daki uyuşturucu operasyonunda 4 kişi tutuklandı Aydın'daki uyuşturucu operasyonunda 4 kişi tutuklandı

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan, yol kenarındaki vatandaşları görünce makam aracını durdurdu - Son Dakika


Advertisement