Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan "Paris Barış Forumu"Na Katılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Paris Barış Forumu"Na Katılacak

4 gün önce

– Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birinci Dünya Savaşı'nın 100. yıl dönümü nedeniyle düzenlenecek "Paris Barış Forumu"na katılmak üzere Fransa'ya gidecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birinci Dünya Savaşı'nın 100. yıl dönümü nedeniyle düzenlenecek "Paris Barış Forumu"na katılmak üzere Fransa'ya gidecek.

Ankara'dan saat 14: 30'da Fransa'ya hareket edecek olan Erdoğan, Başkent Paris'te düzenlenecek olan "Paris Barış Forumu" etkinlikleri kapsamında Orsay Müzesi'ndeki "Picasso Bleu et Rose" sergisini de gezecek ve resepsiyona katılacak.

Erdoğan, daha sonra Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un devlet, hükümet ve uluslararası kuruluş başkanları ile eşleri onuruna verilecek akşam yemeğine katılacak. - İstanbul560 AK Partili Başkan, Yerel Seçimde Aday Yapılmayacak Jokanovic'i Gönderen Fulham, Claudio Ranieri'yi Takımın Başına Getirdi

Değeri Dudak Uçuklatıyor! Özal Ailesi'nin Köşkü Satılığa Çıkarıldı Tam Bir Başarı Hikayesi! Bilecik'te Üretilen Salyangoz Dolmaları, Fransa'ya Satılıyor