Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vatandaşın İsteğini Not Alıp Talimatı Verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vatandaşın İsteğini Not Alıp Talimatı Verdi

1 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığındaki programlarının ardından dışarıda kendisini bekleyen ve çocuğunun eğitimiyle ilgili sorunlar yaşadığını söyleyen vatandaşın talebini önce not aldı, ardından talebinin karşılanması için talimat verdi.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığındaki programlarının ardından dışarıda kendisini bekleyen vatandaşlarla sohbet etti.

Erdoğan, öğle saatlerinde geldiği Sütlüce'deki AK Parti İl Başkanlığında, partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri, ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla toplantı yaptıktan sonra buradaki çalışmalarını sürdürdü.

ÖNCE NOT ALDI, SONRA TALİMAT VERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İl Başkanlığından ayrılmadan önce burada kendisini bekleyen ve sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların yanına gitti.

Erdoğan, bazı vatandaşlarla fotoğraf çektirirken bazılarının da sorunlarını dinleyerek not aldı. Çocuğunun eğitimiyle ilgili sorun yaşadığını ifade eden bir vatandaşın talebinin karşılanması için de talimat veren Erdoğan, daha sonra buradan ayrıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vatandaşın İsteğini Not Alıp Talimatı Verdi
Haber Yayın Tarihi : 20.04.2019 11:43 Kaynak: AAÜnlü İsimler, Ahmet Hakan'ın Ekrem İmamoğlu'nun Konuk Olduğu Yayını Erken Bitirdiği İddiasına Tepki Gösterdi İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Samanyolu TV'de Çalıştı" İddiasına Yanıt: Konuk Olarak Katıldım, Çalışmadım AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım'ın Ekibi "Ekrem İmamoğlu" İsmini Satın Aldı