Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın Kosova Cumhuriyeti Başbakanı Albin Kurti ile görüşecek - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın Kosova Cumhuriyeti Başbakanı Albin Kurti ile görüşecek

02.02.2023 23:09
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın Kosova Cumhuriyeti Başbakanı Albin Kurti ile görüşecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın Kosova Cumhuriyeti Başbakanı Albin Kurti ile görüşecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın Kosova Cumhuriyeti Başbakanı Albin Kurti ile görüşecek.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erdoğan'ın daveti üzerine Kosova Cumhuriyeti Başbakanı Albin Kurti yarın Türkiye'ye çalışma ziyaretinde bulunacak.

İstanbul'da gerçekleşecek görüşmelerde, Türkiye ile Kosova arasındaki ikili ilişkiler çeşitli boyutlarıyla gözden geçirilecek, işbirliğinin daha da geliştirilmesine yönelik atılabilecek adımlar ele alınacak.

Görüşmelerde ayrıca Balkanlar başta olmak üzere bölgesel ve uluslararası meseleler hakkında görüş alışverişinde bulunulması da öngörülüyor.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz: 'Seçim günü hilenin olmadığı, milli iradenin net bir şekilde sandığa yansıdığı bir tablo olsun istiyoruz' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz: 'Seçim günü hilenin olmadığı, milli iradenin net bir şekilde sandığa yansıdığı bir tablo olsun istiyoruz' Irak Başbakanı Sudani, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ortak basın toplantısında konuştu: (1) Irak Başbakanı Sudani, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ortak basın toplantısında konuştu: (1) Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Irak'ın sıkıntısının giderilmesi için Dicle Nehri'nden bırakılan su miktarını, bir ay süreyle imkanlar ölçüsünde artırma... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Irak'ın sıkıntısının giderilmesi için Dicle Nehri'nden bırakılan su miktarını, bir ay süreyle imkanlar ölçüsünde artırma...

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın Kosova Cumhuriyeti Başbakanı Albin Kurti ile görüşecek - Son Dakika


Advertisement