Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı, Furkan ve Beyza Çiftinin Nikah Şahidi Oldu

Cumhurbaşkanı, Furkan ve Beyza Çiftinin Nikah Şahidi Oldu

9 gün önce

Cumhurbaşkanı, Furkan ve Beyza çiftinin nikah şahidi olduKAYSERİ - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in oğlu Furkan Çelik ve Beyza Selçuki çiftinin nikah şahidi oldu.

Cumhurbaşkanı, Furkan ve Beyza çiftinin nikah şahidi oldu

KAYSERİ - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in oğlu Furkan Çelik ve Beyza Selçuki çiftinin nikah şahidi oldu.
Çok sayıda davetlinin katıldığı nikah töreninde Furkan ve Beyza çiftinin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank yaptı.
İl Müftüsü Şahin Güven'nin kıydırdığı nikah sonrasında evlilik cüzdanını geline veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Mutluluklar paylaştıkça çoğalır. Sizlere bir nasihatim var. Bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur dengi olur, dört bereketli olur. Gerisi Allah Kerim. Güçlü alileler güçlü milleti oluşturur" dedi.Muharrem İnce İlk Kez Açıkladı: İstanbul İçin Varım Erdoğan, Bahçeli'nin "Yerelde İttifak Yok" Sözlerine Yanıt Verdi: Biz de 'Herkes Kendi Yoluna' Deriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cemal Kaşıkçı Cinayetinin Detaylarını Anlattı Erdoğan'dan Bahçeli'ye 'Bekir Bozdağ' Cevabı: Yol Arkadaşımı Ona Feda Edemem!