Cumhurbaşkanı Gül, Büyükelçileri Kabul Etti - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Gül, Büyükelçileri Kabul Etti

18.01.2012 17:21
Cumhurbaşkanı Gül, Büyükelçileri Kabul Etti, System.String[]

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Slovakya Büyükelçisi Milan Zachar, Avusturya Büyükelçisi Dr.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Slovakya Büyükelçisi Milan Zachar, Avusturya Büyükelçisi Dr. Klaus Wölfer ve AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Jean-Maurice Ripert'i Çankaya Köşkü'nde kabul etti. Büyükelçiler, Cumhurbaşkanı Gül'e Güven Mektubu sundu.

Büyükelçi Zachar, 2009 yılından bu yana Nairobi Büyükelçisi olarak görev yaparken, Büyükelçi Wölfer, son olarak Cakarta Büyükelçiliği görevini yürütüyordu.

DHA(MV/İD) - Ankara

Cumhurbaşkanı Gül, Büyükelçileri Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Gül, Büyükelçileri Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Gül, Büyükelçileri Kabul Etti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Gül, Büyükelçileri Kabul Etti - Son Dakika


Son Dakika

Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti