Cumhurbaşkanı Gül Cuma Namazını Düzce'e Kıldı - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Gül Cuma Namazını Düzce'e Kıldı

06.01.2012 13:33
Cumhurbaşkanı Gül Cuma Namazını Düzce'e Kıldı, System.String[]

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Düzce iline gerçekleştirdiği ziyarette cuma namazını kılmak için geldiği Cedidiye Camisi'nde vatandaşların yoğun sevgi gösterileri ile karşılaştı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Düzce iline gerçekleştirdiği ziyarette cuma namazını kılmak için geldiği Cedidiye Camisi'nde vatandaşların yoğun sevgi gösterileri ile karşılaştı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Düzce Valiliğini ziyaret ettikten sonra vatandaşların yoğun sevgi gösterileri arasında Düzce Merkez Cedidiye Camisi'ne geldi. Vatandaşların sevgi gösterilerine karşılık vererek onlarla tokalaşan Cumhurbaşkanı Gül, daha sonra cuma namazını kılmak için Cedidiye Camisi'ne girdi.

Düzceliler Cumhurbaşkanı Gül'ün makam aracının önünde hatıra fotoğrafı çektirmek için birbirleri ile yarış ederken, cami ve çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alındı. Gül cuma namazının ardından yoğun sevgi gösterileri altında Düzce Belediyesi'ne geçti. - DÜZCE

- Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Gül Cuma Namazını Düzce'e Kıldı - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi