Cumhurbaşkanı Gül'den Adana'nın Kurtuluş Yıldönümü İçin Mesaj - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Gül'den Adana'nın Kurtuluş Yıldönümü İçin Mesaj

05.01.2012 13:12
Cumhurbaşkanı Gül'den Adana'nın Kurtuluş Yıldönümü İçin Mesaj, System.String[]

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Adana'nın kurtuluş yıl dönümü için Adana Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili'ne birer tebrik telgrafı gönderdi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Adana'nın kurtuluş yıl dönümü için Adana Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili'ne birer tebrik telgrafı gönderdi. Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımız, Adana'nın kurtuluş yıldönümü dolayısıyla Vali Hüseyin Avni Coş ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Zihni Aldırmaz'a birer tebrik telgrafı göndermiştir." denildi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Gül'den Adana'nın Kurtuluş Yıldönümü İçin Mesaj - Son Dakika


Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Arsenal'li Mesut Özil'in adı ABD ekibi DC United ile anılıyor Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret