Cumhurbaşkanı Gül, Düzce'ye Gitti - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Gül, Düzce'ye Gitti

06.01.2012 11:40
Cumhurbaşkanı Gül, Düzce'ye Gitti, System.String[]

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bolu'daki temaslarını tamamlayarak Düzce'ye gitti.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bolu'daki temaslarını tamamlayarak Düzce'ye gitti.

Cumhurbaşkanı Gül, geceyi geçirdiği otelde kahvaltının ardından protokol üyeleri ve otel çalışanlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Daha sonra kent merkezine 13 kilometre mesafede bulunan, doğal güzellikleriyle ünlü Gölcük Tabiat Parkı'na geçen Gül, Bolu Valisi İbrahim Özçimen ve Bolu Belediye Başkanı Aladdin Yılmaz parkı gezdi.

TEM Otoyolu Bolu Dağı güzergahındaki bir alışveriş merkezini de ziyaret eden Gül, daha sonra karayoluyla Düzce'ye hareket etti.

- BOLU

Cumhurbaşkanı Gül, Düzce'ye Gitti

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Gül, Düzce'ye Gitti - Son Dakika


Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor