Cumhurbaşkanı Gül, MİT'in 85'inci Kuruluş Yıldönümü Resepsiyonunda - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Gül, MİT'in 85'inci Kuruluş Yıldönümü Resepsiyonunda

12.01.2012 10:37
Cumhurbaşkanı Gül, MİT'in 85'inci Kuruluş Yıldönümü Resepsiyonunda

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) 85'inci kuruluş yıldönümü törenine katıldı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) 85'inci kuruluş yıldönümü törenine katıldı. MİT Müsteşarlığı'nda gerçekleşen törene, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve diğer ilgililer de katıldı.

Dün akşam düzenlenen törende MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın, devlet erkanına teşkilatın yürüttüğü halkla ilişkiler çalışmaları, iç ve dış istihbarat alanındaki yeniden yapılandırmaya ilişkin süreç ve yürütülen projelerle ilgili bilgi verdiği belirtildi.

DHA(MV/COŞ) - Ankara

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yolların yapılmasını isteyen vatandaşını Mansur Yavaş'a yönlendirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, yolların yapılmasını isteyen vatandaşını Mansur Yavaş'a yönlendirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Etlik Şehir Hastanesi'nin açılışında konuştu: (1) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Etlik Şehir Hastanesi'nin açılışında konuştu: (1) Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Her şehir hastanemizi ulusal ve uluslararası düzeyde birer marka haline getireceğiz' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Her şehir hastanemizi ulusal ve uluslararası düzeyde birer marka haline getireceğiz'
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Gül, MİT'in 85'inci Kuruluş Yıldönümü Resepsiyonunda - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement